Şarjdaki telefon patladı! Bakın çocuğa ne oldu

Patlayan telefon
Patlayan telefon

Şarjdaki telefon bomba gibi patladı, bakın ne oldu!

Çin'in Guangxi Eyaletinde yaşayan 12 yaşındaki çocuğun şarj olan telefonu elinde patlayınca tek gözü kör oldu, elinin bir parmağı ise koptu.

Parmağı koptu!

                  
                  
                  
                  Çin'in güneyinde yaşayan Meng Jisu isimli çocuğun telefonu şarjda patlayınca, sağ işaret parmağının koptu.
Parmağı koptu! Çin'in güneyinde yaşayan Meng Jisu isimli çocuğun telefonu şarjda patlayınca, sağ işaret parmağının koptu.
Kör oldu!

                  
                  
                  
                  Patlamanın şiddetiyle parmağını kaybeden çocuğun, aynı zamanda sağ gözü de kör oldu.
Kör oldu! Patlamanın şiddetiyle parmağını kaybeden çocuğun, aynı zamanda sağ gözü de kör oldu.
Firmadan açıklama yok!
Meng'in ablası, yüksek sesle bir patlama gerçekleştiğini ve odaya girdiğinde kardeşini kanlar içinde bulduğunu açıkladı.


Beş saat süren bir operasyon geçiren çocuğun vücudundan pek çok plastik parça çıkartıldı. Çocuğun babası telefonun kendi telefonu olduğunu ve akıllı telefon aldıktan sonra 2 senelik telefonunu oğluna verdiğini söyledi. Çin'de yapılan bir Hua Tang VT-V59 marka telefonlardan olduğu iddia edilse de, firmadan henüz bir açıklama gelmedi.
Firmadan açıklama yok! Meng'in ablası, yüksek sesle bir patlama gerçekleştiğini ve odaya girdiğinde kardeşini kanlar içinde bulduğunu açıkladı. Beş saat süren bir operasyon geçiren çocuğun vücudundan pek çok plastik parça çıkartıldı. Çocuğun babası telefonun kendi telefonu olduğunu ve akıllı telefon aldıktan sonra 2 senelik telefonunu oğluna verdiğini söyledi. Çin'de yapılan bir Hua Tang VT-V59 marka telefonlardan olduğu iddia edilse de, firmadan henüz bir açıklama gelmedi.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >