Serdar Ortaç 'Chloe Loughnan darp edildi' iddialarını yanıtladı

Ünlü sanatçı Serdar Ortaç ve eşi Chloe Loughnan
Ünlü sanatçı Serdar Ortaç ve eşi Chloe Loughnan

Futbolcu Caner Erkin'le evliliğinden sonra adını duyuran Asena Atalay, Serdar Ortaç'ın 26 yaşındaki eşi Chloe Loughnan'ın darp edildiğini öne sürdü. Miami'de trafik kazası geçiren Loughnan'ın, kollarında kırıklar olduğu iddia edilmişti.

Asena Atalay, dün katıldığı 2. Sayfa programında Serdar Ortaç'ın kaza geçiren eşi Chloe Loughnan hakkında çarpıcı iddialarda bulundu. Atalay, Chloe'nin kaza geçirmediğini ve darp edildiğini canlı yayında açıklamıştı.

"Kaza geçirmedi, darp edildi"
Serdar Ortaç'ın eşi Chloe Loughnan'ın kaza geçirdiği haberine yorum yapan 28 yaşındaki sunucu Asena Atalay, Chloe'nin kolunun kırılması ve vücudunda çatlaklar oluşmasıyla sonuçlanan olaya ilişkin 'motosiklet kazası' denilerek gerçeğin gizlendiğini belirtti. Asena Atalay, Loughnan'ın, Miami'de gittiği bir barda darp edildiğini öne sürdü.
"Kaza geçirmedi, darp edildi" Serdar Ortaç'ın eşi Chloe Loughnan'ın kaza geçirdiği haberine yorum yapan 28 yaşındaki sunucu Asena Atalay, Chloe'nin kolunun kırılması ve vücudunda çatlaklar oluşmasıyla sonuçlanan olaya ilişkin 'motosiklet kazası' denilerek gerçeğin gizlendiğini belirtti. Asena Atalay, Loughnan'ın, Miami'de gittiği bir barda darp edildiğini öne sürdü.
Bu düpedüz işkence!
Asena Atalay'ın açıklamalarının ardından eşiyle alakalı çıkan haberlerle ilgili açıklama yapan ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, ses kaydını tüm gazetecilerin olduğu whatsaap grubuna attı. "Karısı dayak yedi diyorlarmış. Trafik kazası raporu var. Kazanın olduğu yere dair hadi rapor yok diyelim sağ ve sol kolu nasıl kırar. Hadi sağ sol kolu aynı anda kırdı pelvis kalça kemiğini nasıl kırar. Yerde yuvarlanmış bu önce sağ sonra solu kırmış.Motordan uçmuş. Böyle hasar verebilecek bir boksör var mı? Düpedüz işkence bu o zaman."
Bu düpedüz işkence! Asena Atalay'ın açıklamalarının ardından eşiyle alakalı çıkan haberlerle ilgili açıklama yapan ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, ses kaydını tüm gazetecilerin olduğu whatsaap grubuna attı. "Karısı dayak yedi diyorlarmış. Trafik kazası raporu var. Kazanın olduğu yere dair hadi rapor yok diyelim sağ ve sol kolu nasıl kırar. Hadi sağ sol kolu aynı anda kırdı pelvis kalça kemiğini nasıl kırar. Yerde yuvarlanmış bu önce sağ sonra solu kırmış.Motordan uçmuş. Böyle hasar verebilecek bir boksör var mı? Düpedüz işkence bu o zaman."
Tedavisi devem ediyor
Motosikletle talihsiz bir kaza geçirdiği söylenen Serdar Ortaç'ın eşi Chloe Loughnan, 7 gün boyunca hastanede tedavi oldu. Motosiklet kazası sonucu vücudunun bazı bölümlerinde kırık ve çatlaklar olan Loughnan'ın tedavisi hala devam ediyor.
Tedavisi devem ediyor Motosikletle talihsiz bir kaza geçirdiği söylenen Serdar Ortaç'ın eşi Chloe Loughnan, 7 gün boyunca hastanede tedavi oldu. Motosiklet kazası sonucu vücudunun bazı bölümlerinde kırık ve çatlaklar olan Loughnan'ın tedavisi hala devam ediyor.
Serdar Ortaç iddiaları yanıtladı!
Ünlü sanatçı Serdar Ortaç, kaza geçiren eşi Chloe Loughnan'ın darp edildiğini iddia eden Asena Atalay'a cevap verdi.
Serdar Ortaç iddiaları yanıtladı! Ünlü sanatçı Serdar Ortaç, kaza geçiren eşi Chloe Loughnan'ın darp edildiğini iddia eden Asena Atalay'a cevap verdi.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >