20.356 Takipçi

Politikadan dosya habere, yerel haberden özel çalışmalara kadar haberin sosyal medyasındasınız. Bazen 'ciddi mesele' bazen bir dakikalık videolarla gündeme dair önemli detaylarla buradayız.

Siz bebeğinizi üzerinize giyiyor musunuz?

Baby Wearing akımı sizi de etkiledi mi?
Baby Wearing akımı sizi de etkiledi mi?

Evet, yanlış okumuyorsunuz. Bebeğinizle daha kaliteli vakit geçirmek istiyorsanız onu üzerinize giymeyi öğrenmeniz gerekiyor.

Tüm dünya bazı konularda gelenekselleşmeye devam ediyor. Çok değil 10 yıl öncesine kadar insanların çocuklarını bir bez yardımıyla vücuduna bağlıyor olması birçok kişi tarafından garip karşılanırdı. Hatta bu durumun metropol insanına yakışmadığı savunulurdu. Birçok konuda organik hayata dönmeye çalışan anne ve babalar aslında bebeklerin bir bez yardımıyla vücuda sabitlenmesinin ne kadar doğru bir uygulama olduğunu yeni yeni kavrıyor.

Anadolu kadınının vazgeçilmez aksesuarı

Anadolu’da yıllar boyunca annelerin uyguladığı yöntem şimdilerde farklı bir isimle hayatımıza ‘merhaba’ dedi. Baby Wearing, Türkçesiyle ‘Bebek Giyme’ son günlerde ülkemizde de popüler bir hal aldı. Gelin bu akımın detaylarını daha yakından öğrenelim;

İLGİLİ HABERLER