Skandal gerçek Esra Erol'da ortaya çıktı! Eşim, ablam ile kaçtı demişti, gerçek çok başka çıktı

Skandal gerçek Esra Erol'da ortaya çıktı! ​Eşim, ablam ile kaçtı demişti, gerçek çok başka çıktı
Skandal gerçek Esra Erol'da ortaya çıktı! ​Eşim, ablam ile kaçtı demişti, gerçek çok başka çıktı

Aynı iddia ile Serap Paköz'ün sunduğu Gerçeğin Peşinde programına da katılmıştı.

Haberler.com'un haberine göre; eşinin 6 yaşındaki oğlunu alıp öz ablasıyla kaçtığını iddia eden Sinem Gürle adlı kadın, 2,5 yıldır eşi Nafiz Gürle'ye ulaşmaya çalışıyordu. Atv'de yayınlanan "Esra Erol'da" programına bağlanan ve 2,5 yıl sonra ortaya çıkan Nafiz Gürle, iddiaları reddetti.

Herkes akıbetlerini merak ediyordu

Atv'de yayınlanan "Esra Erol'da" programına katılan Sinem Gürle, eşi Nafiz Gürle'nin 6 yaşındaki oğlunu da alarak, ablası Aslıhan Zengin'le beraber kaçtığını iddia etmişti. Ankara'da ikamet ettiği düşünülen Nafiz Gürle'ye Esra Erol'un ekibi ulaştı.

"Zor zamanlar geçiriyorum"

Nafiz Gürle, 2,5 yıl sonra ortaya çıktı ve canlı yayına bağlandı. Gürle, Esra Erol'un sorduğu "2.5 yıldır neredesiniz?" sorusuna cevap vererek sözlerine başladı. Gürle, "Ben çocuğumu kaçırmadım. Aslıhan Zengin'in nerede olduğunu bilmiyorum. Yanlış ifadelerle beni suçladılar. Zor zamanlar geçiriyorum. Mağdur olan benim, Sinem değil" dedi.

Esra Erol'un "Sizin çocuğunuzla ortadan kaybolduğunuz tarihle Aslıhan Zengin'in ortadan kaybolması nasıl bir tesadüf" sorusuna ise, "Onu ben bilmiyorum, belki annesi biliyor. Belki beni suçluyorlar. Aslıhan benimle beraber değil. Sinem beni aldattı, mahkeme kayıtlarında hepsi var. Boşanmak istedim ama benden boşanmıyor. Mustafa'yı getireceğim. Oğlumu psikolog eşliğinde annesine göstereceğim" diye yanıt verdi.