Şoke eden haber! Yollarını ayırdılar

Buse Varol
Buse Varol

"Konuştuğumuz gibi ilerlemedi" diyen ünlü isim yapımcısıyla yollarını ayırdı!

Buse Varol, yeni projesi 'Çok Tatlı' ile yollarının ayrılmasıyla ilgili "Kişisel olarak yapımcıyla konuştuğumuz gibi ilerlemedi" açıklamasında bulundu.

Program sona erdi!
Geçtiğimiz aylarda ünlü şarkıcı Alişan'la nikah masasına oturan Buse Varol, anne olmak için gün sayıyor. Varol'un yakın zamanda başlayan programına veda etmesi, son günlerin en çok konuşulan konuları arasında yer alıyor.
Program sona erdi! Geçtiğimiz aylarda ünlü şarkıcı Alişan'la nikah masasına oturan Buse Varol, anne olmak için gün sayıyor. Varol'un yakın zamanda başlayan programına veda etmesi, son günlerin en çok konuşulan konuları arasında yer alıyor.
Yerine Serhat Kılıç getirildi!
Kanal D ekranlarında yayınlanan Çok Tatlı programında sunucu değişikliğine gidilerek Buse Varol yerine oyuncu Serhat Kılıç'ın getirildiği açıklanmıştı.
Yerine Serhat Kılıç getirildi! Kanal D ekranlarında yayınlanan Çok Tatlı programında sunucu değişikliğine gidilerek Buse Varol yerine oyuncu Serhat Kılıç'ın getirildiği açıklanmıştı.
''Konuştuğumuz gibi ilerlemedi''
Önceki akşam Alişan'ın sahnesine gelen Buse Varol, magazincilere program hakkında açıklama yaparak yapımcıyla sorun yaşadığını söyledi. Varol; ''Kişisel olarak yapımcıyla konuştuğumuz gibi ilerlemedi. Karşılıklı oturduk konuştuk istemedim, onlarla da uyuşmazlığımız oldu. Bazı şeylerde anlaşmazlığımız oldu. Sete gidiyorum haftaya dizi başlıyor haftaya setteyim. Ben kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum. Oturmayı sevmem. İnşallah doğuma kadar da bir aksilik olmaz giderim diyorum. İşi de seviyorum, seti de seviyorum'' açıklamasında bulundu.
''Konuştuğumuz gibi ilerlemedi'' Önceki akşam Alişan'ın sahnesine gelen Buse Varol, magazincilere program hakkında açıklama yaparak yapımcıyla sorun yaşadığını söyledi. Varol; ''Kişisel olarak yapımcıyla konuştuğumuz gibi ilerlemedi. Karşılıklı oturduk konuştuk istemedim, onlarla da uyuşmazlığımız oldu. Bazı şeylerde anlaşmazlığımız oldu. Sete gidiyorum haftaya dizi başlıyor haftaya setteyim. Ben kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum. Oturmayı sevmem. İnşallah doğuma kadar da bir aksilik olmaz giderim diyorum. İşi de seviyorum, seti de seviyorum'' açıklamasında bulundu.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >