Sonunda bu da oldu! Doğumunda bakın ne yaptı

O Ses Türkiye
O Ses Türkiye

O Ses Türkiye programıyla tanınan ünlü isim, doğumu esnasında bakın ne yaptı!

2004 yılında O Ses Türkiye'ye katılan ancak jüri üyelerinin dönmemesiyle üzüntü yaşayan İzmirli Tuğba, sahnedeki şarkı söyleme istediğini doğum masasında da sürdürdü.

41 haftalık hamile Çarpan, İzmir'de doğuma alındığı esnada, mini bir konser verdi. Anne adayı, doğumundan birkaç dakika önce sağlık çalışanlarına armağan olarak 'Keskin Bıçak' şarkısını seslendirdi.

Mini bir konser verdi
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Hagverdiyev ve ekip üyesi sağlık personelleri de şarkıya eşlik etti. Bu mutlu ve neşeli atmosferde normal yolla doğum yapan 27 yaşındaki Tuğba Çarpan, 2 kilo 749 kilo nur topu gibi 'Tanem Nesrim' adını verdiği bir kız çocuğu dünyaya getirdi.
Mini bir konser verdi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Hagverdiyev ve ekip üyesi sağlık personelleri de şarkıya eşlik etti. Bu mutlu ve neşeli atmosferde normal yolla doğum yapan 27 yaşındaki Tuğba Çarpan, 2 kilo 749 kilo nur topu gibi 'Tanem Nesrim' adını verdiği bir kız çocuğu dünyaya getirdi.
''Bundan sonraki hastalarıma da önereceğim''
O Ses Türkiye programıyla tanınan ünlü isim Tuğba Çarpan, "O Ses Türkiye'de bambaşka bir heyecan vardı. Doğumum sırasında doktorum Hagverdiyev ve diğer sağlık personelleri benim ile çok ilgilendi. Bir yandan ıkınırken bir yandan da şarkı söyledim. Doğumum çok iyi geçti. Hem doktoruma hem de hastane personeline ödül anlamında bir şarkı söylemek istedim. Çok da güzel oldu" açıklamasında bulundu. Kadın ve Doğum Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Emin Hagverdiyev ise, şarkılı doğumun kendileri için de farklı bir tecrübe olduğunu belirterek "Şarkı söylemek anne adaylarını rahatlatıyor. Bunun en iyi örneğini Tuğba ile canlı canlı yaşadık. Bundan sonraki hastalarıma da önereceğim" diye konuştu.
''Bundan sonraki hastalarıma da önereceğim'' O Ses Türkiye programıyla tanınan ünlü isim Tuğba Çarpan, "O Ses Türkiye'de bambaşka bir heyecan vardı. Doğumum sırasında doktorum Hagverdiyev ve diğer sağlık personelleri benim ile çok ilgilendi. Bir yandan ıkınırken bir yandan da şarkı söyledim. Doğumum çok iyi geçti. Hem doktoruma hem de hastane personeline ödül anlamında bir şarkı söylemek istedim. Çok da güzel oldu" açıklamasında bulundu. Kadın ve Doğum Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Emin Hagverdiyev ise, şarkılı doğumun kendileri için de farklı bir tecrübe olduğunu belirterek "Şarkı söylemek anne adaylarını rahatlatıyor. Bunun en iyi örneğini Tuğba ile canlı canlı yaşadık. Bundan sonraki hastalarıma da önereceğim" diye konuştu.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >