Söz dizisinin ünlü oyuncusu, komiserle karakolluk oldu!

Söz dizisinin ünlü oyuncusu, ​komiserle karakolluk oldu!
Söz dizisinin ünlü oyuncusu, ​komiserle karakolluk oldu!

Söz dizisinin ünlü oyuncusu, 155'i arayarak tartıştığı polisi şikayet etti.

Sözcü'nün haberine göre; Oyuncu Burcu Binici, önceki akşam Beşiktaş sahilde bir kadın arkadaşı ile yürüyüş yapmaktaydı. Yayalar için yeşil ışık yandığı sırada karşıya geçerken üzerine doğru bir araç hareket eden Binici, refleks olarak aracı kullanan kişiye sert bir çıkışta bulundu. Bu sırada aracı kullanan şahsın komiser olması ve Binici’ye karşılık vermesi ortamı iyice gerdi.

Polis, Binici'yi suçladı

Aracından inen ve emniyet mensubu olduğunu söyleyen şahıs, Binici'ye kimlik sordu. Aralarında tartışma çıktı. Bunun üzerine Binici, 155'i arayarak polisi polise şikayet etti. Komiser ve Binici en yakın polis karakoluna giderek karşılıklı olarak şikayette bulundu. İfadesini veren komiser, karakol çıkışında “Bana ‘Ben de komiserim’ dedi. Kimlik sordum göstermedi ve sağa sola telefon açmaya başladı. On dakika sonra kimliğini çıkararak havaya kaldırdı ve mobese kameralarına karşı gösterdi” dedi.

Binici: 'Seni içeri attırırım' dedi

Binici ise karakol çıkışı bir hayli üzgündü. Elleri titreyerek konuşan ve gözleri dolan oyuncu, “Bana yeşil ışık yanarken aracı üzerime sürdü. kimliğimi sordu ve komiser olduğunu söyledi. ‘Seni içeri attırırım’ diye söylemlerde bulundu. Neye uğradığımı şaşırdım. Amirleri gelip uzun süre çalıştıklarını ve uykusuz kaldıklarını bu yüzden çok yorgun oldukları için böyle bir hareket yapmış olabileceklerini söyledi. O kişilerin adına benden özür dilediler. Ben de şikayetçi olmayacaktım. Fakat bana ve arkadaşıma birer bardak çay geldi. Bir polis memuru çayı elimden alarak ‘O çayı içemezsin’ dedi ve ben o an yıkıldım. ‘Neredeyim acaba?’ diye kendime sormaya başladım. Bu yüzden şikayetçi oldum. Zaten mobese kayıtlarında her şey mevcut. Bakalım ne olacak?” ifadelerini kullandı.

Burcu Binici hakkında
6 Temmuz 1986 tarihinde Erzurum'da ailenin en küçük kızı olarak doğmuştur. Bir abisi iki ablası vardır. Aslen Rize Hemşin'lidir. Çocukluğu; babası Devlet Su İşleri'nde memur olduğu için görev yeri olan Aydın'da geçti. İlkokulu Ekrem Çiftci İlköğretim Okulu'nda okuduktan sonra Aydın Lisesi'nde lise öğrenimini tamamladı. Beş yaşından bu tarafa dansa meraklı olup dans etmektedir. Burcu Binici şan eğitimi almış, asma davul ve nagarada çalıyor. Liseden mezun olduktan sonra babası Tekrar Erzurum'a tayin olunca Akbank Erzurum Merkez Şubesi'nde 6 ay kadar çalıştı. Oyunculuğa başlamadan önce ilaç mümessilliği ve dansçılık gibi çok farklı işte çalıştı. Anadolu Ateşi'ndeki bir hoca tarafından keşfedilerek dans ekibine çağrıldı. Bir yıl kadar Anadolu Ateşi'nde dans etti. 2007 yılında tanıştığı Meral Okay'ın teklifi ile "Bir Bulut Olsam" da Gülengül rolünü oynayarak ilk dizi filminde oynamış oldu.
Burcu Binici hakkında 6 Temmuz 1986 tarihinde Erzurum'da ailenin en küçük kızı olarak doğmuştur. Bir abisi iki ablası vardır. Aslen Rize Hemşin'lidir. Çocukluğu; babası Devlet Su İşleri'nde memur olduğu için görev yeri olan Aydın'da geçti. İlkokulu Ekrem Çiftci İlköğretim Okulu'nda okuduktan sonra Aydın Lisesi'nde lise öğrenimini tamamladı. Beş yaşından bu tarafa dansa meraklı olup dans etmektedir. Burcu Binici şan eğitimi almış, asma davul ve nagarada çalıyor. Liseden mezun olduktan sonra babası Tekrar Erzurum'a tayin olunca Akbank Erzurum Merkez Şubesi'nde 6 ay kadar çalıştı. Oyunculuğa başlamadan önce ilaç mümessilliği ve dansçılık gibi çok farklı işte çalıştı. Anadolu Ateşi'ndeki bir hoca tarafından keşfedilerek dans ekibine çağrıldı. Bir yıl kadar Anadolu Ateşi'nde dans etti. 2007 yılında tanıştığı Meral Okay'ın teklifi ile "Bir Bulut Olsam" da Gülengül rolünü oynayarak ilk dizi filminde oynamış oldu.