Taha Duymaz'ın ablası: Allah kimseye bu acıyı yaşatmasın

Taha Duymaz
Taha Duymaz

Kahramanmaraş'taki depremlerin 11. gününde sosyal medya paylaşımlarıyla tanınan Taha Duymaz'dan acı haber geldi. Enkazda hayatını kaybeden Duymaz'ın ablası sosyal medyadan yaptığı paylaşımda "Dilerim Allah'tan bu acıyı kimeye yaşatmasın" dedi.

Youtube ve Instagram sayfasında paylaştığı Yemek videoları ile tanınan Taha Duymaz, 6 Şubat'ta Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremde ailesiyle birlikte enkaz altında kaldı. Duymaz için süren umutlu bekleyiş yerini acıya bıraktı.

Kardeşi ile birlikte halasının evine ziyarete giden ve Deprem sonrası yıkılan binada enkaz altına kalan Taha Duymaz'ın cansız bedenine ulaşıldı.

Hürriyet'in haberine göre; ilk günden bu yana Taha'dan gelecek iyi haberi bekleyen abla Semiha Duymaz, kucağında kardeşinin eşyaları ile çekilen fotoğrafı Instagram sayfasında paylaştı.

Semiha Duymaz "Dilerim Allah'tan bu acıyı kimseye yaşatmasın" dedi.

Geçtiğimiz aralık ayında genç fenomeni programında ağırlayan Armağan Çağlayan da "Taha’nın cansız bedenine ulaşılmış. Gör Beni çekiminde tanışmıştık. Çok saygılı, ürkek bir çocuktu. Ailesini geçindirebilmek için savaşıyordu. Umutları vardı. 'Bundan sonra istediğim gibi yaşayacağım, insanın ömrü kelebek gibi' demişti. Çok üzgünüm. Yattığı yer incitmesin." mesajını yayınladı.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >