Trafik polisi, hamile kadına ateş etti eşini dövdü

Nevrim Aslım
Nevrim Aslım

Bolu’da, 6 aylık hamile olan Nevriye Aslım ve eşi Halit Aybatan ile trafik polisi olan üst komşuları arasından çıkan tartışma silahlı kavgaya döndü.

6 aylık hamile olan Nevriye Aslım ve eşi Halit Aybatan ile üst komşuları olan trafik polisi C.A arasında çıkan tartışma silahlı kavgaya döndü. Olayda çeşitli yerlerinden darp edilen karı koca kurşunun hedefi olmaktan şans eseri kurtuldu.


Polis memurunun silahını çektiği görüntüler güvenlik kamerasına yansıdı.
Polis memurunun silahını çektiği görüntüler güvenlik kamerasına yansıdı.
  • Alınan bilgiye göre, 6 aylık hamile olan 39 yaşındaki Nevriye Aslım Aybatan ile üst komşuları olan trafik polisi C.A. arasında yaşadıkları apartmanda sözlü tartışma yaşandı. Yaşanan sözlü tartışmanın ardından polis memuru C.A., hamile olan Nevriye Aslım’ı darp etmeye başladı. Olay sırasında Nevriye Aslım’ın 3 yıllık evli olduğu eşi Halit Aybatan, gürültüyü duyarak evden çıktı. Eşinin darp edildiğini gören Aybatan, polis memuruna tepki gösterdi. Polis memuru C.A., bu kez de Halit Aybatan’ı saldırdı.

6 aylık hamile kadın polis memurundan şikayetçi oldu.
6 aylık hamile kadın polis memurundan şikayetçi oldu.

Halit Aybatan ile polis memuru C. A. arasında yaşanan kavga sırasında, C.A. belinden tabancasını çıkararak ateş etti. C.A., Halit Aybatan’ı yumruk ve silahla dövmeye devam ettikten sonra apartmanın merdivenlerinden aşağı yuvarladı. Halit Aybatan’ın 6 aylık hamile eşi Nevrim Aslım da korkuyla bir anda merdivenlere yığıldı. Silah sesini duyan komşular teker teker evlerinden çıkarak, polis memuru C.A. ile Halit Aybatan’ı ayırdı.

Nevrim Aslım
Nevrim Aslım
  • Kollarında ve gözünde morluklar oluşan hamile kadın Nevriye Aslım Aybatan, olay yerine gelen 112 Sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından tedavisi için hastaneye kaldırıldı.
Olaydan sonra emniyete giden Aybatan çifti, polis memurundan şikayetçi oldu.