20.356 Takipçi

Politikadan dosya habere, yerel haberden özel çalışmalara kadar haberin sosyal medyasındasınız. Bazen 'ciddi mesele' bazen bir dakikalık videolarla gündeme dair önemli detaylarla buradayız.

Uygun fiyatlı akıllı telefon market raflarında

LG K9, orta seviye için başarılı bir telefon olarak değerlendirilebilir.

Birçok farklı teknoloji ürününü raflarına yerleştirme alışkanlığını sürdüren BİM, şimdi de akıllı telefon işine girişti. Perakende zinciri, 22 Şubat tarihinden başlamak üzere uygun fiyatlı LG K9’u raflarına yerleştirecek…

İçindekiler

Orta seviyede, yarı yolda bırakmayacak akıllı telefon sahibi olmak isteyen kullanıcılara BİM cephesinden oldukça güzel bir haber var. Perakende devi, bu hafta içerisinde bütçe dostu olarak tanımlanabilecek LG K9’u raflarına yerleştiriyor. BİM, akıllı telefon dışında kulak içi kulaklık ve taşınabilir şarj cihazını da listesine eklemiş durumda.

LG K9, ön kısımda 5, arka bölümde ise 8 MP kamera barındırıyor.
LG K9, ön kısımda 5, arka bölümde ise 8 MP kamera barındırıyor.

LG K9 özellikleri nasıl?

Orta seviyede bir akıllı telefon beklentisinde olan kullanıcılar için oldukça makul bir seçenek olarak değerlendirilebilecek olan LG K9, 5 inç boyutunda bir ekranla geliyor. 1.3 GHz’lik dört çekirdekli işlemcinin dışında 2 GB RAM’e sahip olan telefon, 16 GB boyutunda bir depolama alanı barındırıyor. Arka bölümde 8, ön bölümde ise 5 MP değerinde kameralara sahip olanK9, 2500 mAh bataryayla gelecek. Cihazın satış fiyatı 2 yıllık garantiyle birlikte 849 TL olacak.

Xiaomi powerbank, 20.000 mAh değeriyle oldukça güçlü bir 'yol desteği' konumunda. Yalnız powerbank biraz ağır...
Xiaomi powerbank, 20.000 mAh değeriyle oldukça güçlü bir 'yol desteği' konumunda. Yalnız powerbank biraz ağır...

Akıllı telefonla sınırlı değil

LG K9’un dışında Xiaomi’nin 20.000 mAh boyutundaki taşınabilir şarj cihazı da 22 Şubat tarihinde raflarda olacak. İki farklı USB çıkışına sahip olacak cihaz, iki çıkışla birden hızlı şarjı destekleyebilecek. Cihaz peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla 129 TL üzerinden satışa çıkacak.

BİM, teknoloji ürünleri satma konusundaki kararlılığını sürdürüyor.
BİM, teknoloji ürünleri satma konusundaki kararlılığını sürdürüyor.

LG K9 ve Xiaomi taşınabilir şarj cihazı dışında HP marka kulak içi kulaklık da satacak olan BİM, 1.1 metre kablo uzunluğuna sahip kulaklığı tam 29,90 TL’ye satacak. Kulaklığın dahili mikrofon ve kontrol düğmesine sahip olduğunu da hatırlatalım.