Jurnal.istWhatsapp, daha kullanışlı ve daha eğlenceli olacak

Whatsapp, daha kullanışlı ve daha eğlenceli olacak

Diğer sosyal mecralardaki özellikleri bir bir toplayan Facebook şimdi de Snapchat'teki bir özelliği Whatsapp'ta deneyecek.

DİĞER 1 DAKİKADA OKUNUR
Whatsapp, daha kullanışlı ve daha eğlenceli olacak

Diğer sosyal mecralardaki özellikleri bir bir toplayan Facebook şimdi de Snapchat'teki bir özelliği Whatsapp'ta deneyecek.

BEĞEN
"Status" adı verilen bu yeni özellik aynı Snapchat Stories ve Messenger Day ile aynı mantıkta çalışacak. Böylece aramalarınız ve sohbetleriniz arasına yeni bir sekme eklenerek seçtiğiniz kişilerle fotoğraf veya video paylaşmanız mümkün olacak. Şu an sadece deneysel bir uygulama olan Status Whatsapp'ın beta sürümünde mevcut.

Bu özellikle birlikte Snapchat'tekine benzer olarak Whatsapp Durum'da görseller üzerinde oynama yapabilecek yazı veya emoji ekleyebileceğiz. Bunun yanı sıra videolar üzerinde kayıttan sonra oynama yapabilecek istediğimiz gibi süsleyebileceğiz. Aslında bu güncellemeler Whatsapp'ta bir süredir bulunuyordu fakat yeteri kadar çeşitli değildi. Whatsapp'ta bu güncellemeleri ne zaman resmi olarak kullanmaya başlayacağımız ise belli değil. Ancak bu gidişle Facebook, Snapchat'in daha çok özelliğini kendi tarafına geçirecek gibi duruyor.
YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
H HABER MERKEZİ Pirimedya

GZT Haber Merkezi'nden çıkan tüm içeriklerde olduğu gibi burada da 'GZT bakış açısı' hakim... Son dakika ise en hızlı, merak edilen ise en anlaşılır, dolu dolu bir konu ise en doyurucu şekilde takipçilerimize sunuyoruz. Yine de soru işareti kaldı ise iletisim@gzt.com'a mail atmanız, sosyal medya hesaplarımızdan bize mesaj göndermeniz yeterli.

BEĞEN
YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz