Xiaomi tarih verdi: 'İkinci mağaza geliyor'

Xiaomi, Türkiye'deki mağaza sayısını artırmaya devam ediyor.
Xiaomi, Türkiye'deki mağaza sayısını artırmaya devam ediyor.

Dünyanın en büyük teknoloji şirketleri arasında yer alan Xiaomi, Türkiye’de ikinci mağazasını açacağını resmen açıkladı. Xiaomi, Türkiye’de açacağı ikinci Mi Store’un açılış tarihini ve yerini de açıkladı.

Xiaomi Türkiye’de ikinci mağazayı açıyor. Türkiye’de beklediği ilgiyi fazlasıyla yakalayan Çini teknoloji devi Xiaomi, Türkiye’de ikinci mağazasını açacağı tarihi açıkladı. Ülkemizde ilk mağazasını Vadi İstanbul AVM’de geçtiğimiz Eylül ayının 16’sında açan firma, daha öncesinden müjdelediği ikinci mağazanın da açılış tarihini açıkladı.

Xiaomi'nin Vadi İstanbul'daki mağazası beklediği ilgiyi bulmayı başardı.
Xiaomi'nin Vadi İstanbul'daki mağazası beklediği ilgiyi bulmayı başardı.

Xiaomi, Türkiye için tarih verdi

16 Eylül tarihinde Vadi İstanbul AVM’de ilk mağaza açılışı gerçekleştiren Xiaomi, hayranlarına açılış öncesi ikinci mağazanın da müjdesini vermişti. Lakin ikinci mağazanın açılış tarihini o dönem de açıklamayan firma, personel alımlarını başlatmış ve ikinci mağaza için hazırlıklara başlamıştı. Şimdi ise merakla beklenen tarihi açıkladı. Meraklıları tarafından büyük ilgi gören Xiomi, ikinci mağazasını 28 Aralık 2018 Cuma günü gerçekleşeceğini açıkladı.

Xiaomi, sektördeki 'başarı çabasını' derinleştirmeye çalışıyor.
Xiaomi, sektördeki 'başarı çabasını' derinleştirmeye çalışıyor.

Xiaomi Mi Store nerede açılacak?

Xiaomi Türkiye’de açacağı ikinci mağazasını nereye açacağını aslında ilk mağazasının açılışını yapmadan hayranlarına duyurmuştu ve verdiği sözü tuttu. Firma 28 Aralık 2018 Cuma günü açılışını gerçekleştireceği mağazasını Forum İstanbul’a açacak. Bunun dışında Forum İstanbul’a açılacak mağazanın konumu itibari ile uygun olması ve metro güzergahı üzerinde yer alması da beklentileri artırmaya yetiyor.

İlginizi çekebilirXiaomi'nin Türkiye'deki ilk çevrimiçi iş ortağı n11.com oldu