POLİTİKADAN DOSYA HABERE, YEREL HABERDEN ÖZEL ÇALIŞMALARA KADAR HABERİN SOSYAL MEDYASINDASINIZ. BAZEN 'CİDDİ MESELE' BAZEN BİR DAKİKALIK VİDEOLARLA GÜNDEME DAİR ÖNEMLİ DETAYLARLA BURADAYIZ.

20.356 Takipçi
JURNAL.İST HAKKINDA

Xiaomi, üçüncü mağazasıyla geliyor

Xiaomi, farklı ülkelere yatırımlarını günden güne artırıyor…

Çin’in en büyük akıllı telefon üreticilerinden Xiaomi, Türkiye’deki pazardan memnun olduğunu gösteren bir hamleye imza atıyor. Şirket, Türkiye’de üçüncü mağazasını açacağını açıkladı. Mağaza, Akasya AVM’de olacak…

İçindekiler

2018 yılının başından itibaren Türkiye’de iki farklı mağaza açan Xiaomi, üçüncü mağazası için çalışmalarını hızlandırıyor. Çinli teknoloji devi, İstanbulForum ve Vadi İstanbul’un ardından üçüncü Xiaomi mağazasını Akasya AVM’de açacak.

Genel olarak Xiaomi marka akıllı telefon, aksesuar ve cihazların yer aldığı mağazada farklı ürünler de bulunuyor. Genelde, mağaza açılışları öncesinde sürpriz ve iddialı indirimler duyuran şirket, Akasya AVM’deki mağazası için de benzer bir adım atabilir. Tasarım konusundaki çalışmaların sürdüğü mağazanın Nisan ayı bitmeden açılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Xiaomi’nin Türkiye’deki mağazaları beklentileri yerine getirmeyi başarıyor…
Xiaomi’nin Türkiye’deki mağazaları beklentileri yerine getirmeyi başarıyor…

Yeni mağazalar da gelecek

Xiaomi, Huawei ile birlikte Samsung ve Apple’ın tekelindeki akıllı telefon sektörüne iddialı bir giriş yapmış ve birçok kullanıcının alternatifi olmayı başarmıştı. Çinli şirketin Türkiye pazarında umduğunu bulması ve ciddi bir kitleye sahip olması da ‘ilgi çekici’ olarak yorumlanıyor. Şirket, üçüncü mağazanın ardından 2019 yılı sona ermeden birkaç yeni mağaza daha açarak pazardaki gücünü artırmayı hedefliyor…