20.356 Takipçi

Politikadan dosya habere, yerel haberden özel çalışmalara kadar haberin sosyal medyasındasınız. Bazen 'ciddi mesele' bazen bir dakikalık videolarla gündeme dair önemli detaylarla buradayız.

Yakın zamanın en iyi 4 spor oyunu

Yüzlerce spor oyunu içinde oynanabilecek en iyi 4 oyunu seçtik ve sizlere sunduk.


FİFA 17
FIFA serisi içerisinde kadın futbolcuları içeren ilk oyun olacak. Oyunda Kanada, ABD, Çin, Fransa, İngiltere, Meksika, İtalya, Hollanda, Brezilya, İsveç, Meksika, İspanya, Avustralya hem kadın hem de erkek milli takımlarıyla dahil edildi. Oyun menülerinde Türkçe dil desteği olacağı duyuruldu. Bir sürpriz olmazsa oyunu yamasız Türkçe olarak oynayabileceğiz

Oyunun bu seneki kapağında Messi olmayacak. Kapakta Anthony Martial, James Rodriguez, Marco Reus ve Eden Hazard bulunacak.
Futbolseverlerin ve oyun meraklılarının merakla beklediği FIFA 17'nin piyasaya çıkış tarihi ise Avrupa'da 27 Eylül tüm dünyada ise 29 Eylül.

Oyunda 19 ülkeden 26 lig bulunuyor. Karşılaşmalar 50 ayrı stadyumda yapılabilecek.
EA tarafından doğrulanan maç anlatımcı ve yorumcuların sayısı ise 11.
Oyun 3 farklı şekilde satışa sunulacak:
STANDART EDITION 60 Euro
DELUXE EDITION 80 Euro
SUPER DELUXE EDITION 90 Euro


UFC 2

Electronic Arts tarafından yayımlanan oyun ileri derece bir dövüş oyunudur. Bu sebeple 16 yaş sınırlaması vardır. Karakter görünümlerine ve animasyona yeni bir soluk getiren EA SPORTS UFC 2'de yeni bir Nakavt Fiziği Sistemi ve kendine has oyun mekaniği özellikleri var.

Dövüş kazanmanın o tarif edilmez hissini yeniden yaşamak için tüm dövüşçüleri bu oyuna davet ediyoruz. Grafikleri iyi geliştirilmiş UFC 2'nin oynanışı ilk başlarda zor gelse de antremanlar sayesinde tuş kombinasyonları rahatlıkla öğrenilebiliyor.


Mario and Sonic at the Rio 2016 Olympic Games

Mario and Sonic at the Rio 2016 Olympic Game Rio Olimpiyat Oyunları'nı konu alan, Mario ve Sonic dünyasının karakterlerinin yer aldığı bir oyun.

Brezilya'nın Rio de Janeiro kentinde 5-21 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek Olimpiyat Oyunları için çıkacak oyun ilk defa bir Olimpiyata özel yapılmıyor. 2008'den bu yana gerçekleştirilen olimpiyatların hepsinde bu oyun var. Nintendo'nun paylaştığı video da gördüğünüz gibi Amiibo desteğini de yer alıyor.
Burada Mario ve Sonıc takımları karşı karşıya.

Amiibo desteği ile Mii karakterlerinizi özelleştirebiliyorsunuz. Karakterlerinizin özelliklerini de geliştirebiliyorsunuz. Mario ve Sonic bizlere eğlenceli bir deneyim sunacak gibi görünüyor.


SHAUN WHİTE

Shaun White Snowboarding, snowboard severler için yapılmış eğlenceli oyunlardan biri. Yüksek yamaçlardan
kayarak adrenalinini son seviyede hissedebileceğiniz oyun ismini olimpiyat şampiyonu olmuş, gelmiş geçmiş en yetenekli snowboard efsanesi olarak gösterilen Shaun White'den almıştır. Shaun White ile işbirliği yapılarak geliştirilen Shaun White Snowboarding, türe yön veren bir aksiyon-spor oyunu. İyi eğlenceler.
İLGİLİ HABERLER