Yüzüne tükürsen yağmur zanneder! FETÖ'cü hainler inlerinde böyle görüntülendi

Fetullahçı Terör Örgütü'nün elebaşı Fetullah Gülen, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 2. yıl dönümünde ABD'deki ininde protesto edildi. Protesto esnasında ininden çıkan bir teröristin göstericilere hakaret etmesi tepkilere yol açtı.

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) Lideri Fetullah Gülen, birçok STK'nın organizasyonuyla ABD’nin Pensilvanya eyaletindeki Saylorsburg kasabasında bulunan malikânesinin önünde protesto edildi.

FETÖ elebaşına üst düzey güvenlik

ABD polisi malikânenin önünde sıkı güvenlik önlemleri alıp, kimsenin binaya yaklaşmasına izin vermedi. Gazetecilerin bile işlerinin yapılmasına sınırlı olarak müsaade edildi. Malikanenin önünde toplanan Türk-Amerikan Toplumu üyesi bir gurup Türk ise “Hain hesap vereceksin”, “Katil FETÖ” gibi Türkçe ve İngilizce sloganlar attı.

Fetih isimli terörist ininden çıktı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın posterlerini taşıyan protestocular malikanenin üzerinden helikopter ile ihanet merkezinin üstünde” Sahte imam, terörist FETÖ, Türkiye’ye hesap vereceksin” yazılı pankartlar uçurdu.İsminin Fetih olduğunu söyleyen FETÖ yanlısı bir kişi ise gazetecilere “Hainler, defolun gidin buradan” şeklinde bağırdı. Gazeteciler tarafından ismini teyit etmesi istenmesi üzerine ise, “FETÖ destekçisi “ “Kaç tane isim istiyorsunuz” diye karşılık vererek gazetecilere hakaret etti.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >