Yüzünü gizleyerek gelecekte gördüklerini anlattı: Çok büyük bir sel olacak

Yüzünü gizleyerek gelecekten haber verdiğini iddia ediyor
Yüzünü gizleyerek gelecekten haber verdiğini iddia ediyor

Zaman yolcuları sık sık gündem olmaya devam ediyor. ABD'nin Los Angeles eyaletinde yaşadığını ve kamu görevi için zaman yolculuğu yapmakla görevlendirildiğini iddia eden Kasper isimli adamın anlattıkları da tüyleri diken diken etti. Kasper, 2063 yılında yaşanacak büyük bir sel felaketinden bahsederek, "İnsanlık için üzgünüm, çok kötüye gidiyorlar" dedi.

ABD'nin Los Angeles eyaletinde yaşayan ve yüzünü herkesten gizleyen Kasper isimli adam, insanlık için üzüldüğünü belirterek, 2063 yılında çok büyük bir sel felaketi yaşanacağını söyledi. Kasper, ayrıca dünyanın giderek daha da kötüye gideceğini ifade etti.

Yüzünü göstermiyor

2075 yılından günümüze geldiğini iddia eden Kasper isimli sözde zaman yolcusu geleceğe dair çarpıcı sözler kullandı. Kırmızı bir ceket ve siyah ile beyaz benekli eldivenleriyle kamera karşısına geçen Kasper, yüzünü göstermemeyi tercih etti. Gizli bir görevde bulunduğu için gizlilik nedeniyle yüzünü göstermeyen Kasper, "Gelecekte şoke edici şeyler olacak. Sizinle daha önceden duyacağınız ilginç bir bilgiyi paylaşacağım. Bu bilgiler oldukça gizli" ifadelerini kullandı.

"Büyük bir sel dünyayı bekliyor"

Kasper, 2028'de halka açıklanmadan önce zaman yolculuğunun şu anda gizli laboratuvarlarda kullanıldığını iddia ederek sözlerine devam etti. Sözde zaman yolcusu daha sonra neden zamanda geri gönderildiğini söyleyerek "Bunlar gelecekte olacak şok edici detaylar. Böylece gelecekte, geçmişle ilgili veri toplamak için kamu göreviyle 2021 yılına geri gönderildim. Los Angeles, Kalifornia'dayım çünkü bu şehirde çok şok edici bir detay olacak. Büyük bir sel olacak. Bu, 2063 yılı civarında gerçekleşecek" diye konuştu.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >