Karenin Söylediğiİki dünya arasında

İki dünya arasında

İSMAİL ÇAĞILCI MECRA 1 DAKİKADA OKUNUR
İki dünya arasında
İki dünya arasında
BEĞEN

Katar Emiri Şeyh Hamad bin Halife, 23 Ekim 2012 günü yanında kalabalık bir heyetle Gazze’yi ziyaret etti. Bölgenin şartları ve dengeleri düşünüldüğünde oldukça sıra dışı kabul edilmesi gereken bu ziyaret sırasında, Katar’ın Gazze’ye yapacağı milyarlarca dolarlık yatırımlar da açıklandı. 2006’da Hamas’ın seçimle iktidara gelmesinin ardından İsrail tarafından abluka altına alınan Gazze, Arap Baharı’nın ilk evresinde sadece Katar’ın değil, Müslüman Kardeşler’in iktidarda bulunduğu Mısır’ın da yakın ilgi ve desteğini gördü. Fotoğrafta Katar Emiri Şeyh Hamad’ın eşi Şeyha Mûza binti Nâsır el Misned’le Gazze’deki Hamas hükümetinin başbakanı İsmail Heniye’nin eşi Umm Âbid, protokolde yürürken görülüyor.

YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
İ İSMAİL ÇAĞILCI GZT Editörü

Mecra’nın editörlüğüyle meşgul. İslam dünyasında müspet ya da menfi hallerle öne çıkmış şahsiyetlere dair okuyor, çalışıyor. Fotoğraf ve malumatlarla da alakadar.

BEĞEN
YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz