20.356 Takipçi

Yola ‘seyahat kültürü dergisi’ olarak çıkan Skyroad artık dijitalde! Hem Türkiye’yi hem de dünyayı keşfetmek, film, kitap ve mekanlarla ilgili önerilerde bulunmak ya da keyifli etkinlikleri herkesten önce duyurmak için Skyroad sizinle.

Aspendos efsanesi

Yine yeni yeniden “ANADOLU ATEŞİ"
Yine yeni yeniden “ANADOLU ATEŞİ"

Yine yeni yeniden “ANADOLU ATEŞİ"

İçindekiler

Bu sene 15. yılını kutlayan Anadolu Ateşi Dans Topluluğu’nun yeni projesi “Aspendos Efsanesi-Aspendos’ta Tarihe Yolculuk”, bu ay Antalya’da olacak. Görkemli gösteri Aspendos Antik Tiyatro’nun yapılış evrelerinin, video mapping yöntemiyle Aspendos’un duvarına yansıtılmasıyla dışarıda başlayacak. Seyircilerin içeriye alınmasıyla sizi çağlar öncesindeymişsiniz gibi hissettiren dans gösterisiyle baş başa kalacaksınız.

Mindbody festivali
Mindbody festivali

SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN MİNDBODY FESTİVALİ

MindBody Festival, sağlıklı yaşam kültürü konusunda insanları bilgilendirmek için düzenlenen bir etkinlik. Festival katılımcılarına çeşitli ülkelerden, yoga, pilates, gyrotonic, dans, taichi, chiquong, biyoterapi, ayuverda ve sağlıklı beslenme alanlarında uzmanlarla uygulama yapma imkânı sağlayacak. Santralistanbul Kampüs’te gerçekleşecek olan festival, çok sayıda söyleşi ve atölye çalışmasıyla sağlıklı yaşamı bir hayat biçimi haline getirmeyi isteyenlere güzel bir içerik sunuyor.