SkyRoadAspendos efsanesi

Aspendos efsanesi

Yine yeni yeniden “ANADOLU ATEŞİ"

SKYROAD SKYROAD 1 DAKİKADA OKUNUR
Aspendos efsanesi
Yine yeni yeniden “ANADOLU ATEŞİ"
Yine yeni yeniden “ANADOLU ATEŞİ"
BEĞEN

Bu sene 15. yılını kutlayan Anadolu Ateşi Dans Topluluğu’nun yeni projesi “Aspendos Efsanesi-Aspendos’ta Tarihe Yolculuk”, bu ay Antalya’da olacak. Görkemli gösteri Aspendos Antik Tiyatro’nun yapılış evrelerinin, video mapping yöntemiyle Aspendos’un duvarına yansıtılmasıyla dışarıda başlayacak. Seyircilerin içeriye alınmasıyla sizi çağlar öncesindeymişsiniz gibi hissettiren dans gösterisiyle baş başa kalacaksınız.

Mindbody festivali
Mindbody festivali

SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN MİNDBODY FESTİVALİ

MindBody Festival, sağlıklı yaşam kültürü konusunda insanları bilgilendirmek için düzenlenen bir etkinlik. Festival katılımcılarına çeşitli ülkelerden, yoga, pilates, gyrotonic, dans, taichi, chiquong, biyoterapi, ayuverda ve sağlıklı beslenme alanlarında uzmanlarla uygulama yapma imkânı sağlayacak. Santralistanbul Kampüs’te gerçekleşecek olan festival, çok sayıda söyleşi ve atölye çalışmasıyla sağlıklı yaşamı bir hayat biçimi haline getirmeyi isteyenlere güzel bir içerik sunuyor.

Abone Ol Google News
BEĞEN
YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
S SKYROAD Pirimedya
YUKARI DÖNÜN

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.