Sykmüzik listesi

Skymüzik listesi
Skymüzik listesi

Ses insanların temel ihtiyaçlarını anlatmak için iletişimin temel kaynağı, ritim üzerine bir ahenkle inşa edilen müzik ise ruhların birbirine açılmasının en önemli yollarından biri. Her yeni çıkan albüm, her yeni şarkı, yeni tanışılan bir ses ve bir söz ruhumuzu anlatmamız ve anlamamız için bize yeni bir yol sunar. Beethoven’ın da dediği gibi; “Müzik, her bilgelik ve felsefeden daha yüksek esin verir.”

Cihan Mürtezoğlu - Deli Zaman

Türkiye'nin yeni dönem söz yazarı, besteci ve aranjörlerinden Cihan Mürtezaoğlu'nun yeni albümü 'Deli Zaman' dinleyici ile buluştu. Mürtezaoğlu yine kendi söz ve müziklerinin yer aldığı 11 şarkıdan oluşan albümde Ferdi Tayfur'un sevilen şarkısı "Bana Sor"u yorumladı.

Cihan Mürtezoğlu
Cihan Mürtezoğlu

Selçuk Basa - 4 Mevsim 1 Hihaye

Dünyanın sayılı çene cerrahları arasında yer alan ve aynı zamanda müzisyen kimliğiyle de dikkat çeken Prof. Dr. Selçuk Basa’nın üçüncü albümü “4 Mevsim 1 Hikaye”yi yayımlandı.Burçin Büke, Güvenç Dağüstün, Özge Fışkın, Celil Nalçakan gibi isimler sanatçıya eşlik ediyor.

Selçuk Basa
Selçuk Basa

Kezzo - Karanlık

Türk Rap müziğinin yükselen isimlerinden Kezzo’nun, uzun süredir üzerinde çalıştığı albümü tüm müzik marketler ve dijital platformlarda yerini aldı. Albümün genel konseptinde güncel rap ve klasik rap müzik soundları ve coğrafyamızın bize sunduğu tınılar dikkat çekiyor.

Kezzo
Kezzo

Mehmet Erden - Hara

Mehmet Erdem, 4. stüdyo albümü “Neden Böyleyiz”i dinleyicilerin beğenisine sunuyor. Sözü ve müziği Murat Ak’a, düzenlemesi Alper Atakan’a ait olan ve daha önce Çamur grubu tarafından seslendirilen “Hara” yeni aranjesi ve Mehmet Erdem yorumuyla albümün çıkış şarkısı olarak dinleyicilerle buluşuyor.

Mehmet Erdem
Mehmet Erdem

Black Panther - The Album

Kendrick Lamar, “Black Panther” filminin soundtrack albümünün prodüktörlüğünü üstleniyor. Grammy Ödüllü uluslararası süperstar Kendrick Lamar ve Anthony “Top Dawg” Tiffith, Marvel Studios tarafından çekilen Marvel’dan “Black Panther” filmi için tamamı film için özel olarak bestelenmiş orijinal şarkılardan oluşan bir albüm hazırladı.

Black Panther
Black Panther

Demir Demirkan - Awakening

Bir süredir hayatını Amerika'da sürdüren ünlü gitarist, şarkı yazarı, prodüktör ve şarkıcı Demir Demirkan, bir üçleme olarak yayınlanacak 5 İngillizce şarkıdan oluşan ilk albümü Awakening'i (Uyanış) tüm dijital platformlarda yayınladı. Albüm, Demir Demirkan'ın WAR-III üçlemesinde kullanacağı yabancılaşma, özgürlük, bireysellik ve bireysel devrim gibi bazı temaları ve kavramları içeriyor.

Demir Demirkan
Demir Demirkan

Şeyma Özbay - Zaman

Yıllardır ilgilendiği funk, R&B, soul ve rock müzik türlerinin izlerini taşıyan ilk albümü Zaman ile müzikseverlerin karşısına çıktı. Elindeki söz ve beste çalışmalarını kayıt ve sahneye de taşıyan Şeyma Özbay'ın 5 şarkılık albümü Zaman, Ahmet Faik Dökmeci ve Bora Çifterler prodüktördüğünde kaydedildi.

Şeyma Özbay
Şeyma Özbay