SporOğuzhan Berber kimdir? Kayserispor'da Oğuzhan Berber neden gönderildi?

Oğuzhan Berber gönderildi

Kayserispor'da Oğuzhan Berber depremi yaşanıyor. Kayserispor yönetimi futbolcu Oğuzhan Berber'in sosyal medya hesabından yapılan paylaşım nedeni ile sözleşmesinin feshedildiğini duyurdu.

HABER MERKEZİ GZT 1 DAKİKADA OKUNUR
Oğuzhan Berber gönderildi
Oğuzhan Berber, Kayserispor'a böyle imza atmıştı.

Kayserispor'da Oğuzhan Berber depremi yaşanıyor. Kayserispor yönetimi futbolcu Oğuzhan Berber'in sosyal medya hesabından yapılan paylaşım nedeni ile sözleşmesinin feshedildiğini duyurdu.

BEĞEN

İstikbal Mobilya Kayserispor, savunma oyuncusu Oğuzhan Berber'in sosyal medyada paylaşılan bir videodaki görüntülerinden dolayı futbolcuyla yolların ayrılmasına karar verildiğini açıkladı.

Genç futbolcu, bugün sosyal medyada yayınlanan bir görüntüsü sebebiyle ağır şekilde eleştirilmişti. Söz konusu video alkol ve sigara kullandığı alenen belli olan Oğuzhan Berber'in görüntüleri ciddi şekilde tartışılmıştı.

  • "26.01.2019 Cumartesi günü sosyal medyada yayınlanan bir videoda, kulübümüzle sözleşmesi bulunan futbolcu Oğuzhan Berber'in sporcu ahlakı ve gençlere örnek teşkil etmesi açısından asla tasvip etmediğimiz görüntülerine rastlanmıştır. Takımımızla sözleşmesi bulunan bu oyuncu sezon başı hazırlıklarda sakatlanmış, kulübümüz tarafından ameliyatı yaptırılıp, tedavi süreci içerisinde kendisiyle maddi-manevi her türlü açıdan ilgilenilmiştir. Kendisinin rehabilitasyon dönemini tamamlayıp, takımına katılmasını ve sorumluluklarını yerine getirmesini beklerken bu nahoş görüntülerle gündeme gelmesini kabul etmemiz mümkün değildir. Meselenin aydınlatılması için çalışmalar sürmekte olup, Konuyu haber alır almaz adı geçen futbolcu ve kulübümüzle kontrat yaparken menajeri olmayan ancak sonradan oyuncunun menajerliğini üstlenen METİN KORKMAZ'a gerekli ihtar çekilmiş ve her türlü hakkımızın saklı kalması kaydıyla oyuncunun Kayserispor'la olan kontratının karşılıklı olarak fesih edilmesi için gereğinin yapılması istenmiştir. Konuyla ilgili gelişmeler ayrıca duyurulacaktır."
0.
Bu gönderiyi Instagram'da gör

▬ Bu yakışıklı da kim? ▬ Aaa benmişim.

gzt Spor (@gztspor)'in paylaştığı bir gönderi ()

YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
H HABER MERKEZİ GZT Editörü

Son dakika gelişmelerini, gündemdeki haberleri, bildiğiniz haberlerin bilmediğiniz detaylarını sizlerle buluşturuyor.

BEĞEN
YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz