TeknolojiAndroid kullanıcılarına müjde: Google'ın daha önce iOS için yayınladığı süper uygulama artık Android'de

Android kullanıcılarına müjde: Google'ın daha önce iOS için yayınladığı süper uygulama artık Android'de

Daha önce iOS için getirilen ünlü klavye uygulaması 'Gboard' şimdi de 'APK' olarak Android için yayınlandı.

ANIL KARAKUŞ DİĞER 1 DAKİKADA OKUNUR
Android kullanıcılarına müjde: Google'ın daha önce iOS için yayınladığı süper uygulama artık Android'de Android kullanıcılarına müjde: Google'ın daha önce iOS için yayınladığı süper uygulama artık Android'de

Daha önce iOS için getirilen ünlü klavye uygulaması 'Gboard' şimdi de 'APK' olarak Android için yayınlandı.

Yeni bir klavyeye ihtiyaç duyan Android kullanıcıları sizleri buraya alalım. Google'ın bir zamanlar sadece iOS için yayınladığı Gboard artık sizi için de yayınlandı. Yakın zamanda Play Store'a gelecek olan uygulamayı isterseniz şimdilik APK dosya uzantılı bir biçimde telefonlarınıza indirebilirsiniz.

Google, uygulamayı iOS için kullanıma sunduğu zaman sınırlı özelliklerle yayınlamıştı. Bu kez kendi işletim sistemi sistemi için yayınlayacağı uygulamayı yeni özelliklerle donattı. Uygulamada entegre bir arama işlevi, bir emoji arama aracı ve yeni kısa yollar dahil olmak üzere mevcut iOS'ta bulunan Gboard'daki önemli özellikler yer alıyor. Eğer uygulamayı APK olarak indirmek isterseniz şuraya tıklayarak indirebilirsiniz.

YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
ANIL KARAKUŞ GZT Editörü

GZT’de Spor Editörü olan Anıl, aynı zamanda “Bir Masal Diyarı Dünya Kupaları” programının prodüktörü ve editörü. Tarih ve sporun her alanına ilgili olan Anıl Karakuş’a anil.karakus@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.

YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz