4 yaşındaki amigo parmak ısırttı

İspanya 2. Ligi’nde yer alan Alcorcon’un 4 yaşındaki taraftarı, takımına verdiği destekle büyük ses getirdi.

Geride bıraktığımız hafta sonu Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında oynanan maç sırasında yaşanan olaylar, taraflı tarafsız herkesin canını sıktı. Futbolun sürekli olarak şiddet unsurlarıyla karşımıza çıkıyor olması, statların boşalmasını sürdürecek gibi... Bu olumsuz tablonun ardından İspanya'dan gelen bir haber hepimizin yüzünü güldürdü. 4 yaşındaki bir taraftar eline megafon alıp takımını derbi maç öncesinde havaya soktu.

Taraftar takımına aşık
İspanya La Liga 2'de yer alan Alcorcon çok sadık bir taraftar topluluğuna sahip.
Taraftar takımına aşık İspanya La Liga 2'de yer alan Alcorcon çok sadık bir taraftar topluluğuna sahip.
Futbol aşkının yaşı yok
Alcorcon geçtiğimiz hafta evinde Leganes'i 2-0 mağlup etti. Ancak derbi galibiyetinden daha çok 4 yaşındaki Paula'nın megafonla yaptığı tezahürat dikkat çekti.
Futbol aşkının yaşı yok Alcorcon geçtiğimiz hafta evinde Leganes'i 2-0 mağlup etti. Ancak derbi galibiyetinden daha çok 4 yaşındaki Paula'nın megafonla yaptığı tezahürat dikkat çekti.
Soyunma odasında neşeli anlar
Minik amigo karşılaşmadan önce Alcorcon soyunma odasına giderek, ağabeylerine moral verdi. Paula, karşılaşma öncesinde taraftarları coşturmayı da ihmal etmedi.
Soyunma odasında neşeli anlar Minik amigo karşılaşmadan önce Alcorcon soyunma odasına giderek, ağabeylerine moral verdi. Paula, karşılaşma öncesinde taraftarları coşturmayı da ihmal etmedi.
Herkes O’nu konuşuyor
Paula'nın videosu, İspanya sınırlarını aşıp tüm dünyada büyük ilgi gördü.
Herkes O’nu konuşuyor Paula'nın videosu, İspanya sınırlarını aşıp tüm dünyada büyük ilgi gördü.