5 liraya satılan kulübün başına Negredo'nun abisi geçti!

Cesar Negredo.
Cesar Negredo.

İspanya’nın 5 TL'ye satılan 128 yıllık ekibi Recreativo Huelva’da teknik direktörlüğe, Beşiktaşlı Alvaro Negredo’nun abisi Cesar Negredo getirildi.

Beşiktaş'ın İspanyol forveti Alvaro Negredo'nun abisi Cesar Negredo teknik direktör oldu. Kardeşi siyah beyazlı forma altında gollerini sıralamaya başlayan Cesar, geçtiğimiz günlerde 1 avroya yani 5 TL'ye satılan Recreativo Huelva'nın başına geçti.

128 yıllık bir kulüp olan mavi-beyazlılarda Angel Lopez ile yolların ayrılmasının ardından, Beşiktaşlı futbolcunun abisiyle anlaşıldı. Endülüs ekibi son dönemde finansal sıkıntılarla gündeme gelirken, en son 1 avroluk sembolik bedel karşılığında satılarak el değiştirmişti.

YAZ AYLARINDA 2. ADAMDI

Fotoğraf: Arşiv
Fotoğraf: Arşiv

Alvaro Negredo gibi eski bir futbolcu olan Cesar Negredo, kardeşi kadar parlak bir kariyere sahip olamadı. Real Madrid, Manchester City, Valencia gibi ekiplerin formasını giyen Alvaro'ya göre daha alt kademelerde futbol oynadı.

Recreativo'ya sezon başında ikinci antrenör olarak katılan Cesar Negredo, Lopez'in ayrılmasının ardından 1. teknik adam oldu. İspanya 3. Liginde kümede kalma mücadelesi veren Huelva, düşme hattının üç sıra üstünde 13. sırada bulunuyor.