Alex’in paylaşımı taraftarı ağlattı

​Alex’in paylaşımı taraftarı ağlattı
​Alex’in paylaşımı taraftarı ağlattı

Fenerbahçe’nin efsane futbolcusu Alex de Souza, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla sarı-lacivertli taraftarları ağlattı.

Fenerbahçe’nin efsane Brezilyalısı Alex de Souza’nın sarı-lacivertli renklere özlemi bitmiyor. Sarı-lacivertli formayı 8 yıl boyunca başarıyla sırtında taşıyan, Fenerbahçe’den ayrıldıktan sonra da aşık olduğu renkleri unutmayan Alex, Instagram hesabından son derece duygusal bir mesaj yayınladı.

İşte efsane kaptanın o paylaşımı;

“20/09/2012 Kadıköy'deki son golümü attım. Eğer son golüm olacağını bilseydim sevincimi çok daha yoğun yaşardım. Telleri aşıp taraftarın kollarının içine kendimi atardım. 5 sene geçti. Ama o stadın titretme gücünü hala iliklerime kadar hissediyorum. O forma üzerimdeyken koşup gol sevinci yaşamak tarifsizdi. Fenerbahçe taraftarlarına her zamanki teşekkürlerimle. Sizleri seviyorum”

20/09/2012. Fazia meu último gol em kadikoy. Se soubesse q era o último teria comemorado mais. Teria me jogado nos braços da torcida, teria pulado no alambrado. Se passaram 5 anos... mas ainda sinto a pulsação daquele estádio. Era demais usar aquela camiseta e correr comemorar gols ali. Obrigado sempre Aos torcedores do Fenerbahce. Amo vcs! ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️.20/09/2012 Kadıköy'deki son golümü attım. Eğer son golüm olacağını bilseydim sevincimi çok daha yoğun yaşardım. Telleri aşıp taraftarın kollarının içine kendimi atardım. 5 sene geçti. Ama o stadın titretme gücünü hala iliklerime kadar hissediyorum. O forma üzerimdeyken koşup gol sevinci yaşamak tarifsizdi. Fenerbahçe taraftarlarına her zamanki teşekkürlerimle. Sizleri seviyorum!🇹🇷🇹🇷🇹🇷⚽️🏆

alexdesouza (@alexcfc10)'in paylaştığı bir gönderi ()