Anderson Talisca'dan olay sözleşme itirafı: Zorladılar!

​Anderson Talisca'dan olay sözleşme itirafı: Zorladılar
​Anderson Talisca'dan olay sözleşme itirafı: Zorladılar

Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinin ardından açıklamalarda bulunan Anderson Talisca, Benfica ile sözleşmesini uzatması hakkında ilk kez konuştu.

Beşiktaş'ın Benfica'dan kiraladığı Anderson Talisca, Portekiz ekibiyle sözleşmesini uzatması hakkında konuştu. Brezilyalı yıldız kontratıyla ilgili şoke eden gerçeği ilk defa açıkladı.

İşte Anderson Talisca'nın açıklamaları şu şekilde;

  • "Çok büyük bir mücadele vardı. Belli bir kısımdan sonra futbol oynamayı bırakıp, Fenerbahçe'nin oyununa geldik. Bir süre sonra top oynamayı bırakıp faul yapmaya başladılar, biz de onlara uyduk ve kart gördük. Pazar günü kaybetmek rakibin üzerinde baskı yarattı. Bugün iyi bir skorla ayrılmanın baskısını hissetmiş olabilirler. Attıkları golde meziyetlerini gösterdiler, güzel bir goldü. En azından maçı iyi bitirdik, yenilmedik. Ben burada çok mutluyum, hiçbir zaman ayrılmak istemedim. Ama kulüpler belli problemler yaşadı, Avrupa kupalarında oynamama riskim vardı. O durumdan dolayı kontrat imzalamak zorunda bırakıldım. Bu da dün değil, önceden gelişmiş bir olay. Bundan başkanın da haberi var."