Beşiktaş'tan olaylı derbi hakkında radikal karar

Fikret Orman
Fikret Orman

Tatil edilen Fenerbahçe derbisiyle alakalı siyah beyazlı camiada maçın kaldığı yerden oynatılması kararının çıkması halinde sahaya çıkılmamasını istiyor. Böyle bir karar çıkması halinde Perşembe günü yapılacak Divan Kurulu'nda bu konu oylanacak.

Siyah beyazlı camiada geçen hafta Ziraat Türkiye Kupası'nda oynanan ve çıkan saha olayları nedeniyle tatil edilen Fenerbahçe derbisi ile ilgili Türkiye Futbol Federasyonu'ndan çıkacak karar merakla bekleniyor.

Beşiktaş'tan radikal derbi kararı
Beşiktaş'tan radikal derbi kararı

Gazete Habertürk'ten Kartal Yiğit'in haberine göre siyah beyazlı yöneticiler çıkacak her türlü karara karşı nasıl bir yaklaşım gösterecekleri ile ilgili çalışmalarını yaparken başkan Fikret Orman ilk hamleyi, Divan Kurulu’nun olağanüstü toplantıya çağırarak yaptı.

Arşiv
Arşiv

Çarşamba günü TFF’nin kararı açıklamasının ardından Divan Kurulu üyeleri ile birlikte bir gün sonra durum değerlendirmesi yapmak isteyen Orman’ın, maçın kaldığı yerden devam etmesi yönünde bir karar çıkması halinde Divan'da karşılaşmaya çıkıp çıkmama durumunu oylamaya sunmayı planlıyor.