Burak Yılmaz yönetime resti çekti: O gelirse ben giderim!

​Burak Yılmaz yönetime resti çekti: O gelirse ben giderim!
​Burak Yılmaz yönetime resti çekti: O gelirse ben giderim!

Trabzonspor'da Burak Yılmaz yönetime isyan bayrağını açtı. Yönetimin yeni transfer hazırlığında olması ve futbolcuların maaşlarının geç ödenmesi yıldız oyuncunun sabrını taşırdı.

Burak Yılmaz'ın geçtiğimiz hafta yaptığı, "Kalmam için bazı şeylerin net olması gerekli" açıklamasının ardında yatan sebep ortaya çıktı.

HürriyetGazetesi'nin haberine göre, Konyaspor maçının ardından Süper Lig'deki gol sayısını 16'ya çıkaran Burak Yılmaz'ın sıkıntısı ortaya çıktı.

Trabzonspor'un Las Palmas'ta kadro dışı bırakılan Loic Remy'nin transferi için temas kurması milli futbolcuyu küplere bindirdi.

"REMY GELİRSE BEN GİDERİM"

Burak Yılmaz'ın bu gelişme üzerine yönetime şu sözlerle çıkıştığı öğrenildi:

  • "Remy gelecekse ben giderim. Zaten transfer teklifleri var. Bu transferi yapacak bütçe varsa, önce maaşlarımız ödensin"

Milli futbolcu geçtiğimiz haftalarda da yaptığı açıklamalarla kafa karıştırmıştı. Yıldız oyuncu transfer söylentileri hakkında imalı konuşarak sorun yaşadığının sinyallerini şu sözlerle vermişti:

  • "Transfer teklifi alan her oyuncunun gitme ihtimali vardır. Kalmam için bazı şeylerin net olması gerekli"

32 yaşındaki futbolcu Konyaspor maçında 2 gol birden kaydederek takımının gol yükünü çeken isim oldu. Yıldız oyuncunun kulübüyle 2020'ye kadar sözleşmesi bulunuyor.

🥇Burak Yılmaz gol krallığında zirveye yerleşti.

gztspor (@gztspor)'in paylaştığı bir gönderi ()