Dünya yıldızları Beşiktaş’a geliyor

Dünya yıldızları Beşiktaş’a geliyor​
Dünya yıldızları Beşiktaş’a geliyor​

Fikret Orman bu kez ManU'yu gözüne kestirdi… Beşiktaş, Manchester United'ın dünyaca ünlü iki ismini renklerine bağlamak için harekete geçti.

Şampiyonlar Ligi'nde fırtına gibi esen Beşiktaş mücadele ettiği üç kulvarda da başarılı olmanın planlarını yapıyor. Bu doğrultuda siyah-beyazlılar transfer çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Fikret Orman'ın ara transfer döneminde takıma iki yıldız ismi kazandırmayı planladığı ileri sürüldü.

Habertürk'ün iddiasına göre; Cenk Tosun’un Everton’a satılması için geri sayıma geçilirken başkan Orman’ın, Sivas maçı sonrası acil bir şekilde İngiltere’ye gidip Manchester United yetkilileri ile masaya oturdu.

İbrahimovic ve Fellaini iddiası

Fikret Orman iki yıldız için teklifte bulundu.
Fikret Orman iki yıldız için teklifte bulundu.

Orman’ın görüşmelerde sakatlıktan yeni çıkan İbrahimovic için teklif yaptığı öğrenilirken ayrıca masa da yine uzun süredir gündemde olan Marouane Fellaini ismini de masaya yatırdığı belirtildi. Siyah-Beyazlı kulübün başkanının sözleşmeleri sezon sonunda bitecek 2 oyuncuyu resmen istediği öğrenildi.

Orman “Oyuncular sizinle sözleşme uzatmayacaksa devre arası için hem İbrahimovic hem de Fellaini’ye talibiz. Sezon sonunda bedava gideceklerine bize gelsinler. Siz de maliyetlerinden kurtulun” teklifini yaptı. Manchester kanadı ise iki futbolcu ile de görüştükten sonra cevap vereceklerini belirtti.

Fellaini’nin Beşiktaş’a gelmeyi istediği ancak İbrahimovic’in durumunun net olmadığı belirtildi. İbra’nın Devler Ligi’ni de düşünerek Kartal’a gelmeyi kabul edebileceği ifade edildi.