Dünyaca ünlü futbolcuların birbirinden tatlı çocukları

Biz onları yeşil sahalardaki performanslarıyla tanıyoruz. Ancak onlar her şeyden önce kendi çocukları için kahramanlık seviyesine ulaşmış babalar.

Yetenekleriyle milyonlarca insanı peşinden koşturan ünlü futbolcuların birçoğu aile yaşantısıyla da alkış topluyor. Yeşil sahalardaki başarılarını, çocuk yetiştirme konusunda da gösteren 15 isim;
Cristiano Ronaldo
Real Madrid'li futbolcu, oğlu Cristiano Ronaldo Jr.'ı bir an olsun yalnız bırakmıyor. Minik Ronaldo, babasının isteği üzerine annesini hiç tanımıyor.
Cristiano Ronaldo Real Madrid'li futbolcu, oğlu Cristiano Ronaldo Jr.'ı bir an olsun yalnız bırakmıyor. Minik Ronaldo, babasının isteği üzerine annesini hiç tanımıyor.
Barcelona ve Arjantin Milli Takımı'nın yıldızı Lionel Messi'nin Thiago Messi ve Mateo Messi isimli iki oğlu var.
Barcelona ve Arjantin Milli Takımı'nın yıldızı Lionel Messi'nin Thiago Messi ve Mateo Messi isimli iki oğlu var.
David Beckham
41 yaşındaki eski futbolcu David Beckham, tam bir aile babası. Her zaman aile yaşantısıyla dikkat çeken Beckham'ın Brooklyn Beckham, Romeo James Beckham, Harper Seven Beckham ve Cruz David Beckham isimli dört çocuğu var.
David Beckham 41 yaşındaki eski futbolcu David Beckham, tam bir aile babası. Her zaman aile yaşantısıyla dikkat çeken Beckham'ın Brooklyn Beckham, Romeo James Beckham, Harper Seven Beckham ve Cruz David Beckham isimli dört çocuğu var.
Alex de Souza
Alex, Fenerbahçe'ye imza attığında Maria daha mini minik bir bebekti. Sekiz yıl boyunca Türkiye'de kalan sambacının İstanbul'da Antonia ve Felipe isimli çocukları dünyaya geldi.
Alex de Souza Alex, Fenerbahçe'ye imza attığında Maria daha mini minik bir bebekti. Sekiz yıl boyunca Türkiye'de kalan sambacının İstanbul'da Antonia ve Felipe isimli çocukları dünyaya geldi.
Wesley Sneijder
Galatasaray'ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder'in Jessey ve Xess Xava isimli iki oğlu var. İki evlilik yapan ve iki oğlu bulunan Sneijder'in çocuklarının ikisi de adeta babalarının kopyası.
Wesley Sneijder Galatasaray'ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder'in Jessey ve Xess Xava isimli iki oğlu var. İki evlilik yapan ve iki oğlu bulunan Sneijder'in çocuklarının ikisi de adeta babalarının kopyası.
Pierre van Hooijdonk
Fenerbahçe'ye geldiği dönemde sarı-lacivertli takımın elde ettiği başarılarda büyük paya sahip olan Pierre van Hooijdonk'un oğlu Sidney de babasının yolunu izliyor. Sarı saçlı, minik bir çocuk olarak tanıdığımız Sidney'in yakışıklı bir delikanlı olması ise zamanın ne kadar hızlı aktığının kanıtı gibi…
Pierre van Hooijdonk Fenerbahçe'ye geldiği dönemde sarı-lacivertli takımın elde ettiği başarılarda büyük paya sahip olan Pierre van Hooijdonk'un oğlu Sidney de babasının yolunu izliyor. Sarı saçlı, minik bir çocuk olarak tanıdığımız Sidney'in yakışıklı bir delikanlı olması ise zamanın ne kadar hızlı aktığının kanıtı gibi…
Gheorghe Hagi
Yolu Türkiye'den geçen ünlü futbolcular arasında yerini alan Gheorghe Hagi'nin da iki çocuğu var. Chira Hagi isimli bir kızı, Ianis Hagi isimli bir oğlu olan ünlü futbol adamı çocuklarıyla vakit geçirmeyi çok seviyor.
Gheorghe Hagi Yolu Türkiye'den geçen ünlü futbolcular arasında yerini alan Gheorghe Hagi'nin da iki çocuğu var. Chira Hagi isimli bir kızı, Ianis Hagi isimli bir oğlu olan ünlü futbol adamı çocuklarıyla vakit geçirmeyi çok seviyor.
Gerard Piqué
Barcelonalı futbolcu Gerard Piqué ile ünlü şarkıcı Shakira'nın Milan ve Sasha isimli iki oğulları var.
Gerard Piqué Barcelonalı futbolcu Gerard Piqué ile ünlü şarkıcı Shakira'nın Milan ve Sasha isimli iki oğulları var.
Gianluigi Buffon
Juventus'un deneyimli eldiveni Gianluigi Buffon, üç erkek çocuk babası. Leopoldo, Louis ve David bir an olsu babalarını yalnız bırakmıyor.
Gianluigi Buffon Juventus'un deneyimli eldiveni Gianluigi Buffon, üç erkek çocuk babası. Leopoldo, Louis ve David bir an olsu babalarını yalnız bırakmıyor.
Rüştü Reçber
Milli takım, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın eski kalecisi Rüştü Reçber ve eşi Işıl Reçber her zaman aile yaşantısıyla örnek olmuştur. Çiftin Tuana ve Mehmet isimli çocukları var.
Rüştü Reçber Milli takım, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın eski kalecisi Rüştü Reçber ve eşi Işıl Reçber her zaman aile yaşantısıyla örnek olmuştur. Çiftin Tuana ve Mehmet isimli çocukları var.
Nicolas Anelka
Bir dönem Fenerbahçe forması giyen Nicolas Anelka üç çocuk sahibi. Anelka'nın Kais ve Kahil isimli iki oğlu, Lina isimli bir kızı var.
Nicolas Anelka Bir dönem Fenerbahçe forması giyen Nicolas Anelka üç çocuk sahibi. Anelka'nın Kais ve Kahil isimli iki oğlu, Lina isimli bir kızı var.
Radamel Falcao
Monaco'nun Kolombiyalı futbolcusu Radamel Falcao, Dominique ve Desiree isimli kız çocuğu babası.
Radamel Falcao Monaco'nun Kolombiyalı futbolcusu Radamel Falcao, Dominique ve Desiree isimli kız çocuğu babası.
Wayne Rooney
Manchester United'ın golcüsü Wayne Rooney'nin Kai, Klay ve Kit isimli oğulları var.
Wayne Rooney Manchester United'ın golcüsü Wayne Rooney'nin Kai, Klay ve Kit isimli oğulları var.
Iker Casillas
Real Madrid ile efsaneleşen Iker Casillas, 2015 yılından bu yana Porto forması giyiyor. İspanyol spiker Sara Carbonero ile evli olan Casillas'ın Lucas ve Martin isimli iki oğlu var.
Iker Casillas Real Madrid ile efsaneleşen Iker Casillas, 2015 yılından bu yana Porto forması giyiyor. İspanyol spiker Sara Carbonero ile evli olan Casillas'ın Lucas ve Martin isimli iki oğlu var.
Zlatan Ibrahimović
Manchester United'lı Zlatan Ibrahimović'in oğulları Maximilian ve Vincet de babaları gibi futbol oynuyor.
Zlatan Ibrahimović Manchester United'lı Zlatan Ibrahimović'in oğulları Maximilian ve Vincet de babaları gibi futbol oynuyor.