Fatih Terim, 8 futbolcuyu defterden sildi

Fatih Terim, mevcut kadrodaki 8 oyuncu ile gelecek sezon devam etmek istemiyor.
Fatih Terim, mevcut kadrodaki 8 oyuncu ile gelecek sezon devam etmek istemiyor.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, mevcut kadroda yer alan 8 futbolcu ile gelecek sezon yola devam etmek istemiyor.

Mevcut yönetim göreve devam edecekmiş gibi transfer planlamasını yapan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, öncelikle takım içindeki oyuncularla ilgili karar veriyor. Tecrübeli hoca bu sezon ki başarıda pay sahibi olan 3 ismin mutlaka takımda tutulmasını istiyor.

Sözleşmesi sona erecek Ryan Donk'un takımda kalması için rapor veren Terim, kiralık oyuncular Nagatomo ve Denayer konusunda da vakit kaybetmeden harekete geçilmesini istiyor. Yarım sezonluğuna İnter'ten kiralanan Japon sol bekin bonservisi İtalyan kulübünden alınacak. Denayer ise şartların oluşması halinde Manchester City'den tekrar kiralanacak.

8 FUTBOLCUYU KAFASINDAN SİLDİ

Seçim atmosferinin transfer çalışmalarını aksatmamasını isteyen Fatih Terim, gidecekler konusunda da ön raporu hazırladı. Başarılı hoca, Tolga Ciğerci, Yasin Öztekin, Ahmet Çalık, Carrasso, Latovlevici, Hakan Balta, Koray Günter ve Tarık Çamdal'ı gelecek sezon düşünmüyor.