Fenerbahçe, Ozan Tufan için FIFA’ya gidiyor

Sporseverler bu haberleri konuşuyor.

Son 24 saatte yaşanan önemli gelişmeler.
Euroleague heyecanı başlıyor
THY Avrupa Ligi, bugün oynanacak Real Madrid-Olympiakos maçıyla start alacak. Zorlu karşılaşma saat 22:00'de başlayacak.
Euroleague heyecanı başlıyor THY Avrupa Ligi, bugün oynanacak Real Madrid-Olympiakos maçıyla start alacak. Zorlu karşılaşma saat 22:00'de başlayacak.
Ozan için FIFA’ya gidiyorlar
A Milli Takım'ın İzlanda ile oynadığı maçta sakatlanan Ozan Tufan'ın durumu için Fenerbahçe FIFA'ya gidiyor. Sarı-lacivertli kulüp; FIFA'nın 2013 yılında yürürlüğe koyduğu Kulüpleri Koruma Programı'ndan faydalanmak için başvuruda bulunacak. Tazminat oyuncuların sakatlık süresince elde edeceği sabit ücretin yanı sıra, bu sürede her karşılaşmada oynayacakmış gibi hesaplanan maç başı ücretleri ve primleri de kapsıyor. (NTV SPOR)
Ozan için FIFA’ya gidiyorlar A Milli Takım'ın İzlanda ile oynadığı maçta sakatlanan Ozan Tufan'ın durumu için Fenerbahçe FIFA'ya gidiyor. Sarı-lacivertli kulüp; FIFA'nın 2013 yılında yürürlüğe koyduğu Kulüpleri Koruma Programı'ndan faydalanmak için başvuruda bulunacak. Tazminat oyuncuların sakatlık süresince elde edeceği sabit ücretin yanı sıra, bu sürede her karşılaşmada oynayacakmış gibi hesaplanan maç başı ücretleri ve primleri de kapsıyor. (NTV SPOR)
Kocaman yakın markajda
Ukrayna'nın köklü ekiplerinden Shakhtar Donestk, Aykut Kocaman'ı göz hapsine aldı. Konyaspor'da ki başarısıyla dikkat çeken Kocaman'ın Ukrayna ekibi ile masaya oturup oturmayacağını ise zaman gösterecek. (Fanatik)
Kocaman yakın markajda Ukrayna'nın köklü ekiplerinden Shakhtar Donestk, Aykut Kocaman'ı göz hapsine aldı. Konyaspor'da ki başarısıyla dikkat çeken Kocaman'ın Ukrayna ekibi ile masaya oturup oturmayacağını ise zaman gösterecek. (Fanatik)
Dün gece alınan sonuçlar;
Dünya Kupası Avrupa Elemeleri
C Grubu

Çek Cumhuriyeti-Azerbaycan: 0-0
Almanya-Kuzey İrlanda: 2-0
Norveç-San Marino: 4-1

 E Grubu
Kazakistan-Romanya: 0-0
Danimarka-Karadağ: 0-1
Polonya-Ermenistan: 2-1

 F Grubu
Litvanya-Malta: 2-0
Slovakya-İskoçya: 3-0
Slovenya-İngiltere: 0-0

 Asya Elemeleri
A Grubu
Özbekistan-Çin: 2-0
İran-Güney Kore: 1-0
Katar-Suriye: 1-0

 B Grubu
Avustralya-Japonya: 1-1
Irak-Tayland: 4-0
Suudi Arabistan-Birleşik Arap Emirlikleri: 3-0
Dün gece alınan sonuçlar; Dünya Kupası Avrupa Elemeleri C Grubu Çek Cumhuriyeti-Azerbaycan: 0-0 Almanya-Kuzey İrlanda: 2-0 Norveç-San Marino: 4-1 E Grubu Kazakistan-Romanya: 0-0 Danimarka-Karadağ: 0-1 Polonya-Ermenistan: 2-1 F Grubu Litvanya-Malta: 2-0 Slovakya-İskoçya: 3-0 Slovenya-İngiltere: 0-0 Asya Elemeleri A Grubu Özbekistan-Çin: 2-0 İran-Güney Kore: 1-0 Katar-Suriye: 1-0 B Grubu Avustralya-Japonya: 1-1 Irak-Tayland: 4-0 Suudi Arabistan-Birleşik Arap Emirlikleri: 3-0