Fenerbahçe yönetimi devreye girdi: İşinizi yapın

​Fenerbahçe yönetimi devreye girdi: İşinizi yapın
​Fenerbahçe yönetimi devreye girdi: İşinizi yapın

Fenerbahçe yönetimi, transfer iddiaları nedeniyle keyifleri kaçan futbolculara haber gönderdi.

Fenerbahçe yönetimi, futbolcuların transfer iddialarına kulaklarını tıkamalarını istedi. Fanatik'in haberine göre; yönetim futbolculara haber gönderdi. Sarı-Lacivertliler seçim havasına girdi. Aziz Yıldırım ve Ali Koç’un çalışmalara hız vermesiyle birlikte futbol, ikinci planda kaldı. Ancak Yıldırım’ın seçilmesi halinde sezon sonunda kadroda büyük bir revizyona gidileceği iddiası, takım içerisinde huzursuzluk yarattı. Yönetim de bunun önüne geçmek için hemen kolları sıvadı.

‘Hiçbir yönetim yapmaz’

Fenerbahçe yönetimi, futbolculara 'maçlara odaklanın' mesajı gönderdi.
Fenerbahçe yönetimi, futbolculara 'maçlara odaklanın' mesajı gönderdi.

Yöneticiler, futbolculara bu iddiaların yalan olduğunu söyledi. Başta kaptanlar olmak üzere yapılan görüşmede, “Dedikodulara aldırmayın, kulak asmayın. Sezon devam ederken böyle bir kararı hiçbir yönetim almaz. Size güvenimiz devam ediyor. Sadece saha içine odaklanın ve işinizi yapın. Şampiyonluk şansımız hâlâ var. Pes etmeden sonuna kadar savaşacağınıza ve camiayı mutlu edeceğinize inanıyoruz” mesajı verildi.

Kaptanlar devrede

Takım kaptanları Volkan Demirel ve Mehmet Topal da özellikle yabancı takım arkadaşlarıyla görüşerek, bu tarz söylentilere kafalarını takmamalarını tembihledi.