Fenerbahçe'nin yeni hocası belli oldu

Tahir Karapınar
Tahir Karapınar

Fenerbahçe, Tahir Karapınar'ın sezon sonuna kadar takımın teknik direktörü olacağını açıkladı. Karapınar, sezonun tamamlanmasıyla birlikte altyapı koordinatörü olarak görev alacak.

Fenerbahçe, altyapı koordinatörü olarak göreve getirilen Tahir Karapınar'ın kalan 8 haftada sarı lacivertli takımda teknik direktör olarak sahaya çıkacağını duyurdu.

Fenerbahçe'den yapılan açıklama

"Tahir Karapınar, yeniden yapılandırılmakta olan Fenerbahçe Futbol Altyapı organizasyonumuzda futbol akademi altyapı koordinatörü olarak göreve getirilmiştir. Altyapımızda göreve başlayan Karapınar, kariyerinde Türkiye Futbol Federasyonu Genç Milli Takımlar antrenörlüğü ve teknik sorumluluğu, Milli takım Ege ve Akdeniz bölge sorumluluğu görevlerinde bulunmuştur.

Bununla birlikte, Tahir Karapınar 2019-20 sezonunun kalan bölümünde Futbol A Takımımızın teknik heyeti ile birlikte sahaya çıkacak, sezonun tamamlanmasının ardından altyapıdaki görevine resmi olarak başlayacaktır. Tahir Karapınar’a camiamıza hoş geldin diyor; kendisine başarılar diliyoruz."