Fikret Orman dediğini yaptı! Başkan yakın takipte

​Fikret Orman dediğini yaptı! Başkan yakın takipte
​Fikret Orman dediğini yaptı! Başkan yakın takipte

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, şampiyonluk yarışında yoğun mesai harcıyor.

Sezonun bitimine 8 hafta kala Fikret Orman işi sıkı tutmamaya başladı. Geçtiğimiz gün Fanatik Gazetesine konuşan Orman, “Transfer dahil her şeyi dondurduk, yalnızca şampiyonluğa kenetlendik. Kalan 8 haftada ben de Ümraniye’de mesai harcayacağım” ifadelerini kullanmıştı. Yine aynı gazetede Orman'ın verdiği sözü tuttuğu belirtildi.

Fikret Orman, futbol takımını yalnız bırakmamaya niyetli.
Fikret Orman, futbol takımını yalnız bırakmamaya niyetli.

Orman, sözünü tuttu ve Siyah- Beyazlılar’ın dün saat 18.00’de basına kapalı olarak gerçekleştirdiği idmanı yakından takip etti. Antrenmanda teknik direktör Şenol Güneş’in oyunu sık sık durduğu ve oyuncularına uyarılarda bulunduğu öğrenilirken, Siyah-Beyazlı futbolcuların da oldukça neşeli oldukları kaydedildi.

Ödemeler yapıldı

Siyah-Beyazlı yönetim, bugün oynanacak Aytemiz Alanyaspor karşılaşması öncesinde oyuncularına ödeme yaptı. Futbolcuların hesaplarına tüm alacaklarını ve birikmiş primlerini yatıran Beşiktaş yönetimi, bu durumun ligdeki son 8 haftalık bölümde takım içerisinde doping etkisi yaratmasını planlıyor. Kulüpten alacakları kalmayan oyuncuların oldukça mutlu olduğu öğrenilirken, yönetimin bundan sonraki ödemelerde daha titiz davranacağı belirtildi.