Fikret Orman’dan Ada baskısını! İşte listede ki isim

​Fikret Orman’dan Ada baskısını! İşte listede ki isim
​Fikret Orman’dan Ada baskısını! İşte listede ki isim

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman bugün Cenk Tosun’un maçını izleyecek. Everton karşılaşmasının ardından Fikret Orman, iki yıldızla görüşecek.

Beşiktaş’ta transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Yıllardır transfer konusuyla bizzat ilgilenen Fikret Orman yine elini taşın altına koydu. Fikret Orman bu akşam oynanacak Tottenham-Everton maçını izledikten sonra listesindeki isimlerle temas kuracak.

Fanatik’in haberine göre; başkan, Cenk Tosun’un Everton formasıyla ilk maçına çıkacağı Tottenham maçını Wembley Stadı’nda izleyecek. Orman, sonrasında yeni forvet adayları için görüşmelerde bulunacak. Başkan Orman’ın, Londra seferindeki hedeflerinin arasında Arsenal’li Danny Welbeck ve Leicester City’li Islam Slimani olduğu öğrenildi.

İlk hedef Welbeck

Teknik direktör Şenol Güneş'in hazırladığı listenin ilk sırasında Arsenalli Danny Welbeck yer alıyor.
Teknik direktör Şenol Güneş'in hazırladığı listenin ilk sırasında Arsenalli Danny Welbeck yer alıyor.

Güneş’in, Cenk Tosun gibi hücum hattında çok yönlü bir forvetin alınmasını istemesi sonrasında Orman’ın, Arsenal’de bu sezon fazla forma şansı bulamayan Danny Welbeck’i ilk hedef olarak belirlediği kaydedildi. Kırmızı-Beyazlılar’da bu sezon 21 maçta 5 gollük performans sergileyen İngiliz oyuncu için satın alma opsiyonlu kiralama önerisi hazırlayan Orman’ın, tecrübeli ismin sakatlık raporunu da özel olarak inceleyeceği bildirildi.

Slimani’nin menajeriyle görüşecek

Orman, İngiltere'de Islam Slimani'nin menajeriyle de görüşecek.
Orman, İngiltere'de Islam Slimani'nin menajeriyle de görüşecek.

Siyah-Beyazlılar’ın 1 numarası, Welbeck’in ardından Islam Slimani’nin menaceriyle bir temas gerçekleştirecek. Leicester City’de forma yarışında geride bulunan ve mutsuz olduğu bilinen 29 yaşındaki futbolcu için de satın alma opsiyonlu kiralama önerisi sunulacak. Tecrübeli oyuncunun, daha fazla forma şansı bulabileceği bir takıma gitmeye sıcak baktığı konuşulurken Cezayirli oyuncunun Müslüman bir ülke olması sebebiyle Türkiye’de forma giyme konusuna olumlu baktığı belirtildi.