Futbol dolu bir hafta sonu için maçların saatlerini unutmayın

Türkiye ve Avrupa liglerinde günün programı.

Hangi maç, hangi kanalda? İşte günün programı;
Spor Toto Süper Lig
16:00 Aytemiz Alanyaspor-Bursaspor (LİG TV) 
19:00 Akhisar Belediyespor-Adanaspor (Lig TV 2) 
19:00 Galatasaray-Trabzonspor (LİG TV)
Spor Toto Süper Lig 16:00 Aytemiz Alanyaspor-Bursaspor (LİG TV) 19:00 Akhisar Belediyespor-Adanaspor (Lig TV 2) 19:00 Galatasaray-Trabzonspor (LİG TV)
TFF 1. Lig
13:00 Bandırmaspor-Ümraniyespor (TRT Avaz) 
13:00 Denizlispor-Büyükşehir Gaziantepspor (TRT Spor) 
17:00 Sivasspor-Şanlıurfaspor (TRT Spor) 
19:00 Giresunspor-Boluspor (TRT Avaz)
TFF 1. Lig 13:00 Bandırmaspor-Ümraniyespor (TRT Avaz) 13:00 Denizlispor-Büyükşehir Gaziantepspor (TRT Spor) 17:00 Sivasspor-Şanlıurfaspor (TRT Spor) 19:00 Giresunspor-Boluspor (TRT Avaz)
İngiltere Premier Lig
14:30 Bournemouth-Tottenham (LİG TV 3, Smart Spor 2) 
17:00 Arsenal-Middlesbrough (Smart Spor 2, LİG TV 4) 
17:00 Burnley-Everton 
17:00 Hull City-Stoke City 
17:00 Leicester City-Crystal Palace (Smart Spor, DIGITURK Kanal 91) 
17:00 Swansea City-Watford 
17:00 West Ham United-Sunderland 
19:30 Liverpool-West Bromwich (LİG TV 3, Smart Spor 2)
İngiltere Premier Lig 14:30 Bournemouth-Tottenham (LİG TV 3, Smart Spor 2) 17:00 Arsenal-Middlesbrough (Smart Spor 2, LİG TV 4) 17:00 Burnley-Everton 17:00 Hull City-Stoke City 17:00 Leicester City-Crystal Palace (Smart Spor, DIGITURK Kanal 91) 17:00 Swansea City-Watford 17:00 West Ham United-Sunderland 19:30 Liverpool-West Bromwich (LİG TV 3, Smart Spor 2)
İspanya La Liga
14:00 Espanyol-Eibar (LİG TV 4)
17:15 Valencia-Barcelona (LİG TV 3) 
19:30 Real Sociedad-Deportivo Alaves (DIGITURK Kanal 91) 
21:45 Granada-Sporting Gijon (LİG TV 2)
İspanya La Liga 14:00 Espanyol-Eibar (LİG TV 4) 17:15 Valencia-Barcelona (LİG TV 3) 19:30 Real Sociedad-Deportivo Alaves (DIGITURK Kanal 91) 21:45 Granada-Sporting Gijon (LİG TV 2)
Almanya Bundesliga
16:30 Darmstadt 98-Wolfsburg
16:30 Freiburg-Augsburg
16:30 Hertha Berlin-Köln
16:30 Ingolstadt-Borussia Dortmund (Eurosport 2)
16:30 Bayer Leverkusen-Hoffenheim
19:30 Bayern Münih-Mönchengladbach (Eurosport 2)
Almanya Bundesliga 16:30 Darmstadt 98-Wolfsburg 16:30 Freiburg-Augsburg 16:30 Hertha Berlin-Köln 16:30 Ingolstadt-Borussia Dortmund (Eurosport 2) 16:30 Bayer Leverkusen-Hoffenheim 19:30 Bayern Münih-Mönchengladbach (Eurosport 2)
İtalya Serie A
19:00 Sampdoria-Genoa
21:45 Milan-Juventus (LİG TV 3)
İtalya Serie A 19:00 Sampdoria-Genoa 21:45 Milan-Juventus (LİG TV 3)
Fransa Ligue 1
18:00 Lyon-Guingamp
21:00 Angers-Toulouse
21:00 Bordeaux-Nancy
21:00 Dijon-Lorient
21:00 Lille-Bastia
21:00 Nantes-Rennes (LİG TV 4)
Fransa Ligue 1 18:00 Lyon-Guingamp 21:00 Angers-Toulouse 21:00 Bordeaux-Nancy 21:00 Dijon-Lorient 21:00 Lille-Bastia 21:00 Nantes-Rennes (LİG TV 4)