Futbolu sevmeyen 7 üst düzey futbolcu

Evet yanlış duymadınız. Futbolu sevmeyen, sadece profesyonel meslek olarak gören futbolcular da var.

Elbette aramızda yaptığı işi sevmeyenler, onu sırf para kazanmak ve hayatta kalmak için yapanlar var. Peki bu durum futbolcular için nasıl mümkün olabilir? Çünkü futbolda üst seviyeye ulaşmak için çok fazla emek ve zaman harcamak gerekir. Ancak ilginçtir ki haberimizdeki futbolcular da üst düzey futbolcular. Buyurun;
Mario Balotelli

                  
                  
                  Balotelli, futbolun basit bir iş olduğunu ve heyecanlanacak bir şey olmadığını söylüyor. M.Balotelli: Attığım gollerde sevinmiyorum çünkü bu benim işim. Aynı bir postacının mektubu gerekli adrese iletmesi gibi. O mektubu götürdüğü zaman seviniyor mu?
Mario Balotelli Balotelli, futbolun basit bir iş olduğunu ve heyecanlanacak bir şey olmadığını söylüyor. M.Balotelli: Attığım gollerde sevinmiyorum çünkü bu benim işim. Aynı bir postacının mektubu gerekli adrese iletmesi gibi. O mektubu götürdüğü zaman seviniyor mu?
Gabriel Batistuta

                  
                  
                  İspanyol bir gazeteciye verdiği röportajda şöyle der: Futbolu sevmiyorum, o benim sadece işim, o kadar.
Gabriel Batistuta İspanyol bir gazeteciye verdiği röportajda şöyle der: Futbolu sevmiyorum, o benim sadece işim, o kadar.
Carlos Vela

                  
                  
                  Öyle görünüyor ki Meksikalı futbolcu tam bir sinemasever: 'İyi bir film ve iyi bir futbol karşılaşması arasında tercih yap deseler, filmi seçerim.
Carlos Vela Öyle görünüyor ki Meksikalı futbolcu tam bir sinemasever: 'İyi bir film ve iyi bir futbol karşılaşması arasında tercih yap deseler, filmi seçerim.
Christian Vieri

                  
                  
                  Anlaşılan o ki İtalyan golcünün asıl tutkusu futbol değil: ' Dürüst olmak gerekirse futbol güzel bir oyun değil. Ben Kriket'i seviyorum ve takımımla iyi sonuçlar almaya başladığımda geleceğin Allan Border'ı ( Tarihin en iyi kriket oyuncusu) olduğumu hayal ediyorum.
Christian Vieri Anlaşılan o ki İtalyan golcünün asıl tutkusu futbol değil: ' Dürüst olmak gerekirse futbol güzel bir oyun değil. Ben Kriket'i seviyorum ve takımımla iyi sonuçlar almaya başladığımda geleceğin Allan Border'ı ( Tarihin en iyi kriket oyuncusu) olduğumu hayal ediyorum.
Andrés Silvera

                  
                  
                  Arjantinli oyuncu bir gün verdiği röportajda şöyle der: ' Hiçbir zaman futbolcu olmak istemedim, çünkü sevmiyorum. O benim sadece işim. Sahada koşuyorum ve çok para kazanıyorum. Hepsi bu.
Andrés Silvera Arjantinli oyuncu bir gün verdiği röportajda şöyle der: ' Hiçbir zaman futbolcu olmak istemedim, çünkü sevmiyorum. O benim sadece işim. Sahada koşuyorum ve çok para kazanıyorum. Hepsi bu.
David Batty

                  
                  
                  90'lı yılların iyi stoperlerinden biri olan Batty futbolu bıraktıktan sonra verdiği röportajda şöyle demiştir: ' Futbol çok sıkıcı bir oyun. Hiçbir zaman zevk almadım bu spordan ve hiç bir zaman anlamadım ki insanlar bu oyunu izlemek için neden para ödüyorlar?
David Batty 90'lı yılların iyi stoperlerinden biri olan Batty futbolu bıraktıktan sonra verdiği röportajda şöyle demiştir: ' Futbol çok sıkıcı bir oyun. Hiçbir zaman zevk almadım bu spordan ve hiç bir zaman anlamadım ki insanlar bu oyunu izlemek için neden para ödüyorlar?
Stephen Ireland

                  
                  
                  'Futbol oynadığım yıllarda tam bir çıkmaza girmiştim. Hayattan zevk almıyordum.'
Stephen Ireland 'Futbol oynadığım yıllarda tam bir çıkmaza girmiştim. Hayattan zevk almıyordum.'