Galatasaray cevapsız kalmadı! Türk Telekom gümbür gümbür!

Galatasaray cevapsız kalmadı! Türk Telekom gümbür gümbür! ​
Galatasaray cevapsız kalmadı! Türk Telekom gümbür gümbür! ​

Süper Lig'in 3. haftasında Sivasspor'u evinde ağırlayacak olan Galatasaray'ın taraftara yaptığı "50 Bin Aslan Omuz Omuza" çağrısı yanıtsız kalmadı. Tüm biletler tükendi.

Galatasaray, başarısız geçen 2 sezonun ardından yaptığı transferlerle ve oynadığı oyunla taraftarın gönlünü kazanmayı başardı.

Süper Lig'in 3. haftasında Türk Telekom stadında Sivasspor'u ağıralayacak olan Galatasaray'da taraftara yapılan çağrı cevapsız kalmayınca Sarı kırmızılı takımdan teşekkür mesajı yayınlandı.

Galatasaray'dan yapılan çağrı şu şekilde:

TEŞEKKÜRLER GALATASARAY TARAFTARI

Büyük Galatasaray taraftarı, Ankara deplasmanındaki Osmanlıspor maçının ardından "Boş koltuk kalmasın" çağrısını cevapsız bırakmadı. 23 Ağustos'ta GS Bonus Kart ve GS Mobile sahiplerine özel olarak satışa sunulan biletler; 24 Ağustos'ta ise genel satışa çıktıktan yarım saat gibi kısa bir sürede tükendi.

Karşılaşmaya gelemeyecek 500'e yakın kombine sahibi biletlerini kombine havuzuna aktararak masraflar hariç bilet gelirinin % 60’ını bir sonraki sezon kombine yenilemesinde indirim olarak almaya hak kazandı.

"50 Bin Aslan Omuz Omuza" sloganı doğrultusunda Galatasaray'ın Sivasspor ile 25 Ağustos Cuma günü oynayayacağı karşılaşmada yerini alamayacak olan kombine sahipleri, tek maçlık haklarını kombine havuzuna devredebilirler".

GALATASARAY SPOR KULÜBÜ