Galatasaray, Nagatomo'nun tapusunu alıyor

Yuto Nagatomo
Yuto Nagatomo

Galatasaray’ın devre arası döneminde Inter’den kiraladığı Yuto Nagatomo, kısa sürede gösterdiği uyum ve performansla herkesin sevgisini kazandı. Öyle ki Galatasaray yöneticileri oyuncunun bonservisini almak için şimdiden harekete geçti.

Galatasaray’ın devre arası döneminde Inter’den kiraladığı Yuto Nagatomo, kısa sürede gösterdiği uyum ve performansla herkesin sevgisini kazandı. Fatih Terim’in de vazgeçilmezlerinden olan Japon savunmacı için transfer şartları oluşmaya başladı. Şu anda kiralık olarak sarı kırmızılı takımda oynayan Nagatomo’nun bonservis konusu Inter tarafından masaya yatırıldı.

Milliyet Gazetesi’nde yer alan haberde, Inter kulübü yöneticileri ile Nagatomo’nun menajeri Federico Pastorello arasında bir görüşme gerçekleştiği belirtildi. Inter Sportif Direktörü Ausilio’nun da hazır bulunduğu toplantıda, Nagatomo için istenen bonservis bedeli iletildi. Inter’in 6-7 milyon avro arası bir rakam beklediği, Galatasaray’ın da şartları kabul etmesi halinde hemen görüşmeye başlamaya hazır oldukları söylendi.