Galatasaray'dan Rıdvan Dilmen'e jet yanıt

​Galatasaray'dan Rıdvan Dilmen'e jet yanıt
​Galatasaray'dan Rıdvan Dilmen'e jet yanıt

Ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen'in TRT Spor'da katıldığı programda Galatasaray Yönetimiyle ilgili yaptığı açıklamanın ardından Galatasaray, resmi sitesinden yaptığı açıklamada Rıdvan Dilmen'e sert bir şekilde cevap verdi.

Ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen TRT Spor'da yayınlanan "Futbolun Zirvesi" programında Galatasaray Yönetimiyle ilgili çok konuşulacak açıklamalara imza atmıştı.

Rıdvan Dilmen, Galatasaray Yönetimiyle ilgili; "Galatasaray hani beni mahkemeye veriyordu? Bana gelen bir şey yok. Ben mahkemelik bir şey yapmadım. Dursun bey de biliyor bunu. Yöneticiler sosyal medyaya göre hareket ediyor ve bu özellikle Galatasaray'da var." ifadelerini kullanmıştı.

Galatasaray, Rıdvan Dilmen'in bu açıklamalarının ardından resmi sitesinden bir açıklama yayınlayarak Rıdvan Dilmen'e cevap verdi. İşte Galatasaray'ın yaptığı açıklama;

  • "Rıdvan Dilmen'in 4 Kasım 2017'de NTV'de yayınlanan “Yüzde Yüz Futbol” programında sarf ettiği ve kanunsuzluk iması taşıyan sözlerinden dolayı Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş adına TCK m.125 ve TTK m. 55 ve 62 uyarınca 08.11.2017 tarihinde 2017/164968 soruşturma numarası ile şikayette bulunulmuştur.
  • Hukuki sürecin devam ettiğini hatırlatır kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız."
  • Galatasaray Spor Kulübü