Hafta sonu keyfinizi futbolla taçlandırın

“Bugün hangi maçlar var. Karşılaşmalar saat kaçta başlıyor?” sorularının yanıtını bu haberde bulabilirsiniz.

Futbol dolu bir hafta sonu geçirmek istiyorsanız, haberimizin detaylarına bakın deriz...
Spor Toto Süper Lig 

                                    
                                    
                                    
                                    
                                    
                                    
                                    
                                    13:30 Bursaspor-Osmanlıspor (LİG TV)
13:30 Medipol Başakşehir-Atiker Konyaspor (LİG TV 2)
16:00 Fenerbahçe-Aytemiz Alanyaspor (LİG TV)
19:00 Trabzonspor-Akhisar Belediyespor (LİG TV)
Spor Toto Süper Lig 13:30 Bursaspor-Osmanlıspor (LİG TV) 13:30 Medipol Başakşehir-Atiker Konyaspor (LİG TV 2) 16:00 Fenerbahçe-Aytemiz Alanyaspor (LİG TV) 19:00 Trabzonspor-Akhisar Belediyespor (LİG TV)
TFF 1.Lig

                                    
                                    
                                    
                                    
                                    
                                    
                                    
                                    14:00 Boluspor-Denizlispor (TRT Spor)
14:00 Manisaspor-Adana Demirspor (TRT Avaz)
16:00 Eskişehirspor-Giresunspor (TRT Spor)
16:00 Büyükşehir Gaziantepspor-Samsunspor (TRT Avaz)
19:00 Şanlıurfaspor-Yeni Malatyaspor (TRT Spor) 


Spor Toto 2.Lig
Beyaz Grup
13:30 Anadolu Üsküdar 1908-Amed Sportif
13:30 Büyükçekmece Tepecikspor-Nazilli Belediyespor
14:00 BB Erzurumspor-İstanbulspor
14:00 Ofspor-Kocaeli Birlikspor
14:30 Keçiörengücü-Kahramanmaraşspor
14:30 Zonguldak Kömürspor-Konya Anadolu Selçukspor
15:00 Bucaspor-Sivas Belediyespor
15:00 Fethiyespor-Hacettepe Spor

 Kırmızı Grup
13:30 Hatayspor-Gümüşhanespor
13:30 Tuzlaspor-Sarıyer
14:30 MKE Ankaragücü-Niğde Belediyespor
14:30 Bugsaşspor-Eyüpspor
14:30 Kastamonuspor 1966-1461 Trabzon
14:30 Kayseri Erciyesspor-Tokatspor
15:00 Aydınspor 1923-İnegölspor
15:00 Kırklarelispor-Karşıyaka
15:00 Menemen Belediyespor-Etimesgut Belediyespor

 Spor Toto 3.Lig
2.Grup
13:30 Halide Edip Adıvar SK-Silivrispor
14:30 Pazarspor-Kırıkhanspor
14:30 Tire 1922-Batman Petrolspor
14:30 Yomraspor-Dersimspor
15:00 Erbaaspor-Türk Metal Kırıkkale
15:30 Bodrumspor-Düzcespor
15:30 Dardanelspor-Yeşil Bursa
15:30 Derincespor-Çatalcaspor
15:30 Manisa BBSK-Kemerspor 2003
TFF 1.Lig 14:00 Boluspor-Denizlispor (TRT Spor) 14:00 Manisaspor-Adana Demirspor (TRT Avaz) 16:00 Eskişehirspor-Giresunspor (TRT Spor) 16:00 Büyükşehir Gaziantepspor-Samsunspor (TRT Avaz) 19:00 Şanlıurfaspor-Yeni Malatyaspor (TRT Spor) Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup 13:30 Anadolu Üsküdar 1908-Amed Sportif 13:30 Büyükçekmece Tepecikspor-Nazilli Belediyespor 14:00 BB Erzurumspor-İstanbulspor 14:00 Ofspor-Kocaeli Birlikspor 14:30 Keçiörengücü-Kahramanmaraşspor 14:30 Zonguldak Kömürspor-Konya Anadolu Selçukspor 15:00 Bucaspor-Sivas Belediyespor 15:00 Fethiyespor-Hacettepe Spor Kırmızı Grup 13:30 Hatayspor-Gümüşhanespor 13:30 Tuzlaspor-Sarıyer 14:30 MKE Ankaragücü-Niğde Belediyespor 14:30 Bugsaşspor-Eyüpspor 14:30 Kastamonuspor 1966-1461 Trabzon 14:30 Kayseri Erciyesspor-Tokatspor 15:00 Aydınspor 1923-İnegölspor 15:00 Kırklarelispor-Karşıyaka 15:00 Menemen Belediyespor-Etimesgut Belediyespor Spor Toto 3.Lig 2.Grup 13:30 Halide Edip Adıvar SK-Silivrispor 14:30 Pazarspor-Kırıkhanspor 14:30 Tire 1922-Batman Petrolspor 14:30 Yomraspor-Dersimspor 15:00 Erbaaspor-Türk Metal Kırıkkale 15:30 Bodrumspor-Düzcespor 15:30 Dardanelspor-Yeşil Bursa 15:30 Derincespor-Çatalcaspor 15:30 Manisa BBSK-Kemerspor 2003
İngiltere Premier Lig

                                    
                                    
                                    
                                    
                                    
                                    
                                    
                                    15:30 Middlesbrough-Watford
18:00 Southampton-Burnley
İngiltere Premier Lig 15:30 Middlesbrough-Watford 18:00 Southampton-Burnley
İspanya La Liga

                                    
                                    
                                    
                                    
                                    
                                    
                                    
                                    13:00 Deportivo Alaves-Malaga
17:15 Athletic Bilbao-Real Sociedad
19:30 Sporting Gijon-Valencia
21:45 Villarreal-Celta Vigo
İspanya La Liga 13:00 Deportivo Alaves-Malaga 17:15 Athletic Bilbao-Real Sociedad 19:30 Sporting Gijon-Valencia 21:45 Villarreal-Celta Vigo
Almanya Bundesliga

                                    
                                    
                                    
                                    
                                    
                                    
                                    
                                    16:30 Mainz 05-Darmstadt 98
18:30 Wolfsburg-RB Leipzig
Almanya Bundesliga 16:30 Mainz 05-Darmstadt 98 18:30 Wolfsburg-RB Leipzig
İtalya Serie A

                                    
                                    
                                    
                                    
                                    
                                    
                                    
                                    13:30 Fiorentina-Atalanta
16:00 Genoa-Empoli
16:00 Inter-Cagliari
16:00 Lazio-Bologna
16:00 Sassuolo-Crotone
21:45 Chievo-Milan
İtalya Serie A 13:30 Fiorentina-Atalanta 16:00 Genoa-Empoli 16:00 Inter-Cagliari 16:00 Lazio-Bologna 16:00 Sassuolo-Crotone 21:45 Chievo-Milan
Fransa Ligue 1

                                    
                                    
                                    
                                    
                                    
                                    
                                    
                                    16:00 Rennes-Bordeaux
18:00 Saint-Etienne-Dijon
21:45 Marseille-Metz
Fransa Ligue 1 16:00 Rennes-Bordeaux 18:00 Saint-Etienne-Dijon 21:45 Marseille-Metz