Jorge Jesus ayrılık sinyalleri verdi

Jorge Jesus
Jorge Jesus

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus ayrıllık sinyalleri veriyor. Tecrübeli çalıştırıcının dün Brezilya basınından bir canlı yayına katılarak geri döneceğine ilişkin açıklamalar yaptığı iddia ediliyor. İşte o sözler...

Jorge Jesus'tan Fenerbahçe taraftarının kafasını karıştıracak sözler...

Güney Amerika basınına göre, Jesus'un Fenerbahçe'den ayrılıp Brezilya'ya dönmesinin ihtimali çok yüksek.

"Sözleşmemin bittiğini bütün dünya biliyor"

Brezilya basınına konuşan Portekizli çalıştırıcı: "Mayıs ayında sözleşmemin bittiğini zaten bütün dünya biliyor. O zamana kadar beklememiz gerekiyor." dedi.

Jorge Jesus
Jorge Jesus

"Uyum sağlamakta zorluk çektim"

Türkiye'ye alışmakta zorlandığını söylerken ayrılık için mayıs ayını işaret ederek, "Türkiye'de hava çok soğuk ve uyum sağlamakta zorluk çektim. Mayıs ayına kadar beni beklemeniz gerekiyor. Şimdilik hepinizi kucaklıyorum." ifadelerini kullandı.

Jorge Jesus
Jorge Jesus

"Bir şansımızın olduğuna inanıyoruz"

Aynı zamanda Sevilla karşılaşması hakkında da açıklamalar yapan 68 yaşındaki teknik adam, "İlk yarı Sevilla karşısında iyiydik ama ikinci yarı dağıldık. Avrupa Ligi'nde hiç oynamamış Fenerbahçeliler var burada. Biz, Sevilla ile neyimizi kıyaslıyoruz ki? Şimdi elimizde ikinci bir maç var ve bir şansımız olduğuna inanıyoruz." diyerek ikinci maç öncesi Fenerbahçe taraftarını umutlandırdı.

Jorge Jesus
Jorge Jesus
  • Jorge Jesus, Fenerbahçe'de bu sezon 37 maça çıkarken 24 galibiyet, 7 beraberlik, 6 mağlubiyet aldı ve 2.14'lük puan ortalaması yakaladı.