Mehmet Demirkol, Beşiktaş'ın 'yeni' forvetini canlı yayında açıkladı!

Mehmet Demirkol'dan Cenk Tosun açıklaması
Mehmet Demirkol'dan Cenk Tosun açıklaması

Mehmet Demirkol, Süper Lig'in ilk yarısını değerlendirdiği canlı yayında transfer gündemine ilişkin de çarpıcı değerlendirmelerde bulundu. Mehmet Demirkol, Cenk Tosun ile yolların ayrılması halinde siyah beyazlı ekibin yeni forvetinin Ryan Babel olacağını öne sürdü.

NTV Spor yorumcusu ve Fanatik Gazetesi yazarı Mehmet Demirkol, canlı yayınca çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

Fanatik Gazetesi’nin internet üzerinden yaptığı canlı yayında soruları yanıtlayan Mehmet Demirkol, Cenk Tosun ve Arda Turan hakkında flaş tespitler yaptı. Demirkol, Arda Turan’ın Beşiktaş’ta oynamak için hazır olduğunu belirtirken, Cenk Tosun’un transferinden sonra Beşiktaş’ın yeni forvetinin ise Ryan Babel olacağını söyledi.

Fotoğraf: İhlas
Fotoğraf: İhlas

Ryan Babel ileri uçta görev alması için yerine Arda Turan’ın transfer edilmesi gerektiği görüşü ise olası bir transfer sinyali olarak algılandı.

  • Vida, Beşiktaş'ın aradığı Marcelovari bir stoper değil. Beşiktaş'ın ilk ihtiyacı değildi. Şenol Güneş'in kafasında soru işareti varsa Arda Turan transferini zorlamayın. Ama bence Arda, Beşiktaş'ta olur. Beşiktaş, Burak Yılmaz'ı almadığına pişman olmuştur. Cenk Tosun'un gitmesi halinde ilk etapta Ryan Babel forvette oynar. Galatasaray'da Fernando, o mevkii için Türkiye'ye gelmiş en iyi oyuncu. Emre Belözoğlu'nun ayrı tutuyorum tabi...

👀 Mehmet Demirkol’a göre ilk yarının en iyi 11’i...

gztspor (@gztspor)'in paylaştığı bir gönderi ()