"Oynayamazsın" diyen doktorlara Giuliano'dan şaşırtan yanıt

​"Oynayamazsın" diyen doktorlara Giuliano'dan şaşırtan yanıt
​"Oynayamazsın" diyen doktorlara Giuliano'dan şaşırtan yanıt

Giuliano, takımını Başakşehir deplasmanında yalnız bırakmak istemiyor. Yetenekli futbolcu kendini uyaranlara net bir yanıt verdi.

Giuliano'nun bugün oynanacak Başakşehir-Fenerbahçe maçına ilk 11'de başlamasına kesin gözüyle bakılıyor. Sabah'ın haberine göre; Göztepe maçında yaşadığı omuz sakatlığı nedeniyle 3 gün askılıkla gezen Giuliano, beklenenden 1 hafta önce antrenmanlara katılmıştı. Brezilyalı yıldız, sağlık heyetinin, "Üzerine düştüğünde veya ikili mücadelelerde zorladığında omzundaki sakatlık daha uzun süreli olarak tekrarlayabilir" uyarısına rağmen "Kendimi kollayarak oynarım. Sorumluluk benim" diyerek takıma dahil oldu. Bu hafta tüm antrenmanlarda yer alan Giuliano'nun performansı, teknik heyet tarafından olumlu bulundu.

Giuliano itirazlara kulak asmadı.
Giuliano itirazlara kulak asmadı.

Ön alanda baskı yapacak

Aykut Kocaman'ın özellikle ön alanda baskı konusunda takımın önemli parçalarından biri olarak gördüğü Giuliano'nun aşırı oynama isteği nedeniyle bu yönde karar verdiği bildirildi. 27 yaşındaki oyuncu maça başlayacak, ilerleyen dakikalarda fizik olarak düşüş gözlenirse oyundan alınacak.