Ozan Tufan’dan şaşırtan Fenerbahçe paylaşımı

​Ozan Tufan’dan şaşırtan Fenerbahçe paylaşımı
​Ozan Tufan’dan şaşırtan Fenerbahçe paylaşımı

Aykut Kocaman’ın gözden çıkardığı Ozan Tufan ara transfer döneminde kendisine kulüp bulamadı. Milli futbolcu, Fenerbahçe’nin Gençlerbirliği ile oynadığı mücadele sırasında da sosyal medya hesabından önemli bir paylaşım yaptı.

Süper Lig'in 20. haftasında Fenerbahçe evinde Gençlerbirliği ile 2-2 berabere kaldı. Zorlu maç öncesinde Ozan Tufan sosyal medya hesabından şaşırtan bir paylaşım yaptı.

Kulüp bulamadı

Ara transfer döneminin başlamasının ardından teknik direktör Aykut Kocaman tarafından gözden çıkarılan hatta kamp kadrosuna dahil edilmeyen Ozan Tufan bu süreçte kendisine kulüp bulamadı. Transfer döneminin sona ermesinin ardından herkes Ozan'ın geleceğini merak etmeye başladı.

“Başarılar Fenerbahçem”

Dünkü maç öncesinde Ozan Tufan, Instagram hesabından evinde televizyon başında maçı izlediğine ait bir görsel paylaştı. Milli futbolcu paylaştığı fotoğrafa “Başarılar Fenerbahçem” notunu düştü.

Genç futbolcu Fenerbahçe-Gençlerbirliği maçını evinden takip etti.
Genç futbolcu Fenerbahçe-Gençlerbirliği maçını evinden takip etti.

“Değerlendirme yapılacak”

Aykut Kocaman'ın Ozan hakkındaki görüşleri net değil (Fotoğraf: İHA)
Aykut Kocaman'ın Ozan hakkındaki görüşleri net değil (Fotoğraf: İHA)

2-2 sona eren mücadelenin ardındansa Aykut Kocaman, Ozan Tufan hakkında konuştu. Kocaman, “Devre arasındaki basın toplantımızda benzer bir yanıt vermiştim. Kişisel olarak kimseyi cezalandırmak gibi bir düşüncem yok. Fenerbahçe'nin menfaatlerine zarar gelecek bir hareket yapmam. Ozan'ı kadroya almayarak daha net karar vermesini sağlamak istedim. Ancak transfer bitti ve önümüzdeki günlerde değerlendirme yapılacaktır. Bu durum olumlu mu olur, olumsuz mu olur, bilemem. Ancak bir değerlendirme yapmakta fayda var dedi.