Resmen açıkladı: Beşiktaş Burak Yılmaz'ı istedi

Burak Yılmaz
Burak Yılmaz

1967 Trabzonsporlular Derneği Başkanı Alaattin Hatayoğlu, Beşiktaş'ın Burak Yılmaz transferi için Trabzonspor'a Mitrovic + 6 milyon avro teklif ettiğini ancak Burak Yılmaz'ın reddettiğini açıkladı.

Devre arası transfer döneminin en hareketli takımı Beşiktaş için flaş bir iddia ortaya atıldı.

1967 Trabzonsporlular Derneği Başkanı Alaattin Hatayoğlu, Cenk Tosun'u Everton'a sattıktan sonra forvet arayışında olan Beşiktaş'ın, teknik direktör Şenol Güneş'in raporu doğrultusunda Burak Yılmaz için Trabzonspor'a teklif yaptığını açıkladı.

Sporx'te yer alan habere göre; İstanbul 1967 Trabzonsporlular Derneği Başkanı Alaattin Hatayoğlu, Beşiktaş'ın Burak Yılmaz transferi için Trabzonspor'a Mitroviç + 6 milyon avro teklif ettiğini ancak bu teklifin Burak Yılmaz tarafından reddedildiğini iddia etti.

Hatayoğlu konu hakkında şunları dile getirdi: "Beşiktaş, Mitroviç ve 6 milyon Euro karşılığı Burak Yılmaz'a teklif getirmiş, Burak Yılmaz reddederek Trabzonspor yönetimi bu transferi onaylamamıştır."

Burak Yılmaz da kısa bir süre önce düzenlediği basın toplantısında yurt dışından ve yurt içinden transfer teklifleri aldığını doğrulayan bir açıklama yapmıştı.

Ali Koç'tan taraftarı heyecanlandıran Alex hamlesi