Sivas 4 Eylül Stadı'nın yarısı yaz, yarısı kış

Sivasspor’un Eskişehirspor’u 2-0 mağlup ettiği maç sırasında 4 Eylül Stadı’nda ilginç bir görüntü ortaya çıktı.

TFF 1. Lig mücadelesinde Sivasspor, Eskişehirspor'u Sivas 4 Eylül Stadı'nda konuk etti. Mücadele sırasında ortaya çıkan manzara ise herkesi şaşırttı.
Sivas'ta ilginç görüntü
Mücadelesinin ilk yarısında Sivasspor'un koruduğu kale ve yarı alanı kırağı kaplı zeminde oynanırken, Eskişehirspor yarı alanı günlük güneşlikti. Stadın gövdesinin gölgesinde kalan sahanın zeminin yarısı kırağı kaplı, diğer taraf güneş dediği için yemyeşildi. Stadın zemininin orta saha çizgisi bir tarafı yaz bir tarafı kış manzarasına böldü. Güneş görmeyen kısım ile gören kısım arasındaki fark objektiflere yansıdı.
Sivas'ta ilginç görüntü Mücadelesinin ilk yarısında Sivasspor'un koruduğu kale ve yarı alanı kırağı kaplı zeminde oynanırken, Eskişehirspor yarı alanı günlük güneşlikti. Stadın gövdesinin gölgesinde kalan sahanın zeminin yarısı kırağı kaplı, diğer taraf güneş dediği için yemyeşildi. Stadın zemininin orta saha çizgisi bir tarafı yaz bir tarafı kış manzarasına böldü. Güneş görmeyen kısım ile gören kısım arasındaki fark objektiflere yansıdı.