Spor dünyasında dünden bugüne yansıyanlar

Son 24 saatte neler oldu?

Spor dünyasında son 24 saatte yaşanan önemli gelişmeler…
Sneijder’den kötü haber
Galatasaray'a kötü haber. Hollanda'nın Belarus'u 4-1 mağlup ettiği maçta sakatlanan Wesley Sneijder karşılaşmanın 46. dakikasında yerini Davy Pröpper'e bıraktı. Sneijder'in milli takım kadrosundan çıkarılması bekleniyor.
Sneijder’den kötü haber Galatasaray'a kötü haber. Hollanda'nın Belarus'u 4-1 mağlup ettiği maçta sakatlanan Wesley Sneijder karşılaşmanın 46. dakikasında yerini Davy Pröpper'e bıraktı. Sneijder'in milli takım kadrosundan çıkarılması bekleniyor.
Dünya Kupası yolunda dün akşam alınan sonuçlar;
Dünya Kupası Avrupa Elemeleri

 A Grubu
Fransa-Bulgaristan: 4-1
Hollanda-Belarus: 4-1
Lüksemburg-İsveç: 0-1

 B Grubu
Macaristan-İsviçre: 2-3
Letonya-Faroe Adaları: 0-2
Portekiz-Andorra: 6-0

 H Grubu
Belçika-Bosna-Hersek: 4-0
Yunanistan-Güney Kıbrıs: 2-0
Estonya-Cebelitarık: 4-0

 Güney Amerika Elemeleri
Ekvador-Şili: 3-0
Uruguay-Venezuela: 3-0
Paraguay-Kolombiya: 0-1
Brezilya-Bolivya: 5-0
Peru-Arjantin: 2-2
Dünya Kupası yolunda dün akşam alınan sonuçlar; Dünya Kupası Avrupa Elemeleri A Grubu Fransa-Bulgaristan: 4-1 Hollanda-Belarus: 4-1 Lüksemburg-İsveç: 0-1 B Grubu Macaristan-İsviçre: 2-3 Letonya-Faroe Adaları: 0-2 Portekiz-Andorra: 6-0 H Grubu Belçika-Bosna-Hersek: 4-0 Yunanistan-Güney Kıbrıs: 2-0 Estonya-Cebelitarık: 4-0 Güney Amerika Elemeleri Ekvador-Şili: 3-0 Uruguay-Venezuela: 3-0 Paraguay-Kolombiya: 0-1 Brezilya-Bolivya: 5-0 Peru-Arjantin: 2-2
Fransa, 2024 için garanti verdi
2024 Olimpiyat Oyunları'na ev sahipliği yapmak isteyen Fransa, güvenlik konusunda güvence verdi. Terör olaylarına karşı güvence veren Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande “Yakın geçmişte düzenlenen Euro 2016'da olduğu gibi Fransa büyük organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyor. Geçen yıllarda organize ettiğimiz değişik spor dallarında 40 dünya ve Avrupa organizasyonun bir listesini yaptık. Büyük organizasyonlar için maharetimiz ve teknolojimiz var, ayrıca uygun güvenliği de sağlayabiliriz” dedi.
Fransa, 2024 için garanti verdi 2024 Olimpiyat Oyunları'na ev sahipliği yapmak isteyen Fransa, güvenlik konusunda güvence verdi. Terör olaylarına karşı güvence veren Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande “Yakın geçmişte düzenlenen Euro 2016'da olduğu gibi Fransa büyük organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyor. Geçen yıllarda organize ettiğimiz değişik spor dallarında 40 dünya ve Avrupa organizasyonun bir listesini yaptık. Büyük organizasyonlar için maharetimiz ve teknolojimiz var, ayrıca uygun güvenliği de sağlayabiliriz” dedi.
Şampiyon Eczacıbaşı
Eczacıbaşı 50. Yıl Turnuvası sona erdi. Final maçında Fenerbahçe'yi 3-1 mağlup eden Eczacıbaşı Kadın Voleybol Takımı şampiyon oldu.
Şampiyon Eczacıbaşı Eczacıbaşı 50. Yıl Turnuvası sona erdi. Final maçında Fenerbahçe'yi 3-1 mağlup eden Eczacıbaşı Kadın Voleybol Takımı şampiyon oldu.
“Suarez’den iyiyim”
Barcelona'nın yıldızı Gerard Pique, Uruguaylı takım arkadaşı Suarez'le ilgili esprili bir paylaşımda bulundu. Twitter'da kendisine sorulan "Suarez mi iyi sen mi?" sorusuna "Antrenmanlarda ben iyiyim ama maç sırasında Suarez'den iyisi yok" dedi.
“Suarez’den iyiyim” Barcelona'nın yıldızı Gerard Pique, Uruguaylı takım arkadaşı Suarez'le ilgili esprili bir paylaşımda bulundu. Twitter'da kendisine sorulan "Suarez mi iyi sen mi?" sorusuna "Antrenmanlarda ben iyiyim ama maç sırasında Suarez'den iyisi yok" dedi.