Spor dünyasında neler oluyor?

Spor dünyasında son 24 saatte yaşanan önemli gelişmeler.

32. Cumhurbaşkanlığı Kupasını sahibini buluyor. Fenerbahçe ile Anadolu Efes bu akşam, Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı almak için kıyasıya mücadele edecek. Hem zorlu maçın ayrıntılarını hem de geceden bugüne yansıyan diğer haberleri daha yakından inceleyelim.
Kupa sahibini buluyor
Fenerbahçe ve Anadolu Efes, Cumhurbaşkanlığı Kupası için bu akşam karşı karşıya gelecek. Ankara Spor Salonu'nda oynanacak mücadele saat 20:00'de başlayacak. Karşılaşma TRT Spor'dan naklen yayınlanacak.
Kupa sahibini buluyor Fenerbahçe ve Anadolu Efes, Cumhurbaşkanlığı Kupası için bu akşam karşı karşıya gelecek. Ankara Spor Salonu'nda oynanacak mücadele saat 20:00'de başlayacak. Karşılaşma TRT Spor'dan naklen yayınlanacak.
Arda’dan Terim’e yanıt!
A Milli Takıma davet edilmeyen Arda Turan, yaşananlarla ilgili konuştu. Radyospor'a açıklamalarda bulunan Barcelonalı futbolcu “Şahsımın durum dışında herhangi bir değerlendirmesi yok. Amacı hayatı boyunca ülke futboluna hizmet etmiş biri olarak, dua ederek takımımıza destek oluyorum” dedi. Arda milli takımı bırakacağı iddiaları içinse “Gel derler geliriz, git derler gideriz. Ne yapalım. Herkese, hocamıza da başarılar diliyorum. Allah gönüllerine göre versin" yanıtını verdi.
Arda’dan Terim’e yanıt! A Milli Takıma davet edilmeyen Arda Turan, yaşananlarla ilgili konuştu. Radyospor'a açıklamalarda bulunan Barcelonalı futbolcu “Şahsımın durum dışında herhangi bir değerlendirmesi yok. Amacı hayatı boyunca ülke futboluna hizmet etmiş biri olarak, dua ederek takımımıza destek oluyorum” dedi. Arda milli takımı bırakacağı iddiaları içinse “Gel derler geliriz, git derler gideriz. Ne yapalım. Herkese, hocamıza da başarılar diliyorum. Allah gönüllerine göre versin" yanıtını verdi.
Göçen dünya 3.’sü oldu
Antalya'nın Kaş İlçesi'nde Dünya Sualtı Aktiviteleri Konfederasyonu (CMAS) 2. Serbest Dalış Dünya Şampiyonası düzenlendi. Kadınlar kategorisinde milli sporcu Derya Can Göçen, sabit ağırlık mono palet disiplininde 78 metre ile dünya üçüncüsü oldu. Göçen aynı zamanda Türkiye rekoru kırmış oldu.
Göçen dünya 3.’sü oldu Antalya'nın Kaş İlçesi'nde Dünya Sualtı Aktiviteleri Konfederasyonu (CMAS) 2. Serbest Dalış Dünya Şampiyonası düzenlendi. Kadınlar kategorisinde milli sporcu Derya Can Göçen, sabit ağırlık mono palet disiplininde 78 metre ile dünya üçüncüsü oldu. Göçen aynı zamanda Türkiye rekoru kırmış oldu.
Sharapova'ya indirim
Doping kullandığı gerekçesiyle 2 yıl spor müsabakalarından men cezası alan Rus tenisçi Maria Sharapova'ya indirim geldi. Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi (CAS) Sharapova'nın cezasını 15 aya düşürdü.
Sharapova'ya indirim Doping kullandığı gerekçesiyle 2 yıl spor müsabakalarından men cezası alan Rus tenisçi Maria Sharapova'ya indirim geldi. Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi (CAS) Sharapova'nın cezasını 15 aya düşürdü.
Song’tan iyi haber
Beyin kanaması geçiren ve komaya giren Song'tan iyi haber geldi. Tedavi için Fransa'ya götürülen Song'un komadan çıktığı ve durumunun iyiye gittiği açıklandı.
Song’tan iyi haber Beyin kanaması geçiren ve komaya giren Song'tan iyi haber geldi. Tedavi için Fransa'ya götürülen Song'un komadan çıktığı ve durumunun iyiye gittiği açıklandı.