Sporseverler bugün futbola doyacak

Hafta sonu maç izlemeden geçmez diyorsanız; işte size günün programı.

Sporseverleri bu hafta sonu birbirinden keyifli maçlar bekliyor. İşte günün maçları;
Spor Toto Süper Lig
16:00 Karabükspor-Trabzonspor (LİG TV)
16:00 Kasımpaşa-Kayserispor (LİG TV 2) 
19:00 Gaziantepspor-Bursaspor (LİG TV 2) 
19:00 Çaykur Rizespor-Beşiktaş (LİG TV)
Spor Toto Süper Lig 16:00 Karabükspor-Trabzonspor (LİG TV) 16:00 Kasımpaşa-Kayserispor (LİG TV 2) 19:00 Gaziantepspor-Bursaspor (LİG TV 2) 19:00 Çaykur Rizespor-Beşiktaş (LİG TV)
1.Lig
16:00 Bandırmaspor-Manisaspor 
19:00 Giresunspor-Ümraniyespor 
19:00 Göztepe-Elazığspor
1.Lig 16:00 Bandırmaspor-Manisaspor 19:00 Giresunspor-Ümraniyespor 19:00 Göztepe-Elazığspor
İngiltere Premier Lig
14:30 Swansea City-Liverpool (LİG TV 3, Smart Spor 2)
17:00 Hull City-Chelsea (LİG TV 3, Smart Spor 2)
17:00 Sunderland-West Bromwich 
17:00 Watford-Bournemouth 
17:00 West Ham United-Middlesbrough (Smart Spor)
İngiltere Premier Lig 14:30 Swansea City-Liverpool (LİG TV 3, Smart Spor 2) 17:00 Hull City-Chelsea (LİG TV 3, Smart Spor 2) 17:00 Sunderland-West Bromwich 17:00 Watford-Bournemouth 17:00 West Ham United-Middlesbrough (Smart Spor)
İspanya La Liga
14:00 Granada-Leganes (LİG TV 4) 
17:15 Sevilla-Deportivo Alaves 
19:30 Osasuna-Las Palmas (LİG TV 3) 
21:45 Deportivo-Sporting Gijon (LİG TV 2)
İspanya La Liga 14:00 Granada-Leganes (LİG TV 4) 17:15 Sevilla-Deportivo Alaves 19:30 Osasuna-Las Palmas (LİG TV 3) 21:45 Deportivo-Sporting Gijon (LİG TV 2)
Almanya Bundesliga
16:30 Bayern München-Köln 
16:30 Darmstadt 98-Werder Bremen 
16:30 Freiburg-Eintracht Frankfurt 
16:30 Hertha Berlin-Hamburg 
16:30 Ingolstadt-Hoffenheim 
19:30 Bayer Leverkusen-Borussia Dortmund (Eurosport 2)
Almanya Bundesliga 16:30 Bayern München-Köln 16:30 Darmstadt 98-Werder Bremen 16:30 Freiburg-Eintracht Frankfurt 16:30 Hertha Berlin-Hamburg 16:30 Ingolstadt-Hoffenheim 19:30 Bayer Leverkusen-Borussia Dortmund (Eurosport 2)
İtalya Serie A
19:00 Pescara-Chievo 
21:45 Udinese-Lazio (LİG TV 3)
İtalya Serie A 19:00 Pescara-Chievo 21:45 Udinese-Lazio (LİG TV 3)
Fransa Ligue 1
18:00 PSG-Bordeaux (LİG TV 4) 
21:00 Caen-Toulouse 
21:00 Dijon-Montpellier 
21:00 Lille-Nancy 
21:00 Metz-Monaco (LİG TV 4) 
21:00 Nantes-Bastia
Fransa Ligue 1 18:00 PSG-Bordeaux (LİG TV 4) 21:00 Caen-Toulouse 21:00 Dijon-Montpellier 21:00 Lille-Nancy 21:00 Metz-Monaco (LİG TV 4) 21:00 Nantes-Bastia